Poleasingowy sprzęt biurowy – czyli sposób na tanie laptopy i drukarki

Czy profesjonalny, dobrze sprawdzający się w pracy biurowej sprzęt komputerowy musi być drogi? Okazuje się, ze niekoniecznie. Pod warunkiem, ze zainteresujesz się sprzętem poleasingowym.

Dlaczego laptopy poleasingowe?

Nowy sprzęt komputerowy, kupowany w sieciowych salonach, niestety swoje kosztuje. Z kolei używane urządzenia zawsze pozostają zagadką co do swojego stanu. Laptopy poleasingowe są tu jednak istotnym wyjątkiem.

Użytkownicy leasingujący swoje notebooki zdecydowanie mocniej o nie dbają, niż osoby posiadające je na „pełna własność”. Jednocześnie firmy, które je redystrybuują, zanim wystawią laptop na sprzedaż, wykonują testy i przeprowadzają gruntowny przegląd podzespołów – tak, aby laptopy udostępnione klientom były w stu procentach sprawne. Jednocześnie, tak jak w przypadku asortymentu sklepu www.locoprint.pl, końcowe ceny pozwalają na uzyskanie znacznych oszczędności – wartość użytkowa pozostaje jednak dokładnie ta sama!

Nie tylko laptopy!

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wśród poleasingowego sprzętu komputerowego można znaleźć nie tylko notebooki, lecz również urządzenia peryferyjne, w tym również drukarki (zarówno atramentowe, jak i laserowe) oraz tablety. Szczególnie te pierwsze mogą zainteresować właścicieli mniejszych przedsiębiorstw, dla których urządzenie tego rodzaju jest często niezbędne do pracy, a jednocześnie konieczne jest szukanie oszczędności.

Również w przypadku poszukiwania sprzętów typu „3 w 1” (a więc drukarka, skaner i kopiarka – krótko mówiąc urządzeń wielofunkcyjnych) można w Locoprint znaleźć bardzo ciekawe i zarazem tanie propozycje. Zaznaczmy przy tym, że obok egzemplarzy poleasingowych, można tu trafić także na zupełnie nowe.

Co istotne – ta sama firma zajmuje się także dostarczaniem tanich tuszy oraz tonerów, dzięki czemu można wraz z drukarką zaopatrzyć się także w tanie materiały eksploatacyjne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, odwiedzając siedzibę firmy można zlecić także regenerację tuszy (co istotne, wykonywaną praktycznie rzecz biorąc „na poczekaniu”).

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *