Nie tylko cena – dodatkowe usługi na prywatnych parkingach przy lotnisku

W każdej branży większa konkurencja to korzyść dla klienta docelowego – niższa cena, większa dbałość o satysfakcję i cały szereg usprawnień i udogodnień. Walka o klienta nie omija też prywatnych parkingów przy lotniskach. W jaki sposób zarządcy parkingów chcą przyciągnąć klientów?

 

Świadomość podróżnych z roku na rok jest coraz większa. O ile jeszcze kilka lat temu pozostawienie samochodu przy wakacyjnym wyjeździe na parkingu przy lotnisku było sporadyczne, to obecnie osoby zmotoryzowane wiedzą, że znacznie wygodniej dojechać na lotnisko własnym samochodem, a prywatny parking przy lotnisku zapewnia większe bezpieczeństwo pojazdu niż pozostawienie go nawet we własnym garażu.

 

Większe zaufanie do pozostawiania pojazdów na przylotniskowych parkingach spowodowało, że mocno one ewoluowały. Z prostych parkingów ogrodzonych siatką, stały się prawdziwymi, profesjonalnymi parkingami z szeregiem usług dodatkowych, udogodnień i zabezpieczeniami.

 

Prywatny parking przy lotnisku – podstawowe i zaawansowane zabezpieczenia

Aby można było w ogóle mówić o bezpieczeństwie parkingu, trzeba koniecznie wybrać taki, który nie tylko posiada ogrodzenie i monitoring wizyjny, ale jest dozorowany 24 godziny na dobę.

Niemniej ważnym aspektem jest ubezpieczenie parkingu – warto zwrócić uwagę na to, czy prywatny parking przy lotnisku je posiada. Bez ubezpieczenia, w sytuacji problematycznej, może się okazać, że będzie nam trudno uzyskać świadczenia.

 

Parking przy lotnisku – dodatkowe usługi

Bezpieczeństwo parkingu nie jest jedynym kryterium wykorzystywanym przez klientów. Coraz częściej oczekują oni dodatkowych usług, komfortu i wygody. Wysokiej klasy prywatny parking przy lotnisku posiada:

  • Zabezpieczenie w przypadku rozładowania się akumulatora – przydatne zwłaszcza zimą. Urządzenie rozruchowe pozwala sprawnie odpalić samochód, nawet po kilku tygodniach parkowania.
  • Internet bezprzewodowy Wi-Fi, by klienci mogli bez problemu sprawdzić ostatnie informacje przed podróżą bądź dokonać odprawy online, jeśli wcześniej tego nie zrobili.
  • Wagę bagażową, która pozwala upewnić się, że nie czeka nas niemiła niespodzianka przy nadawaniu bagażu.
  • Możliwość zafoliowania bagażu folią stretch, co dodatkowo zabezpiecza walizkę przed jej otworzeniem przez obsługę luku bagażowego.

Ze względu na coraz częstsze korzystanie z samochodów hybrydowych bądź elektrycznych, niektóre parkingi przy lotnisku zaopatrzone są też w stację ładowania samochodów elektrycznych. Będąc właścicielem tego typu pojazdu, lepiej wybrać parking, który takie udogodnienie posiada.

Rosnąca konkurencja wymusza na właścicielach parkingów kolejne inwestycje i usprawnienia. Na szczęście często nie wpływa to na podniesienie ceny za parking, a jedynie przekłada się na większy komfort jego użytkowania.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *