Rozwój Duchowy od podstaw

Wszystko, co nas otacza, łącznie z nami samymi to energia. Wszystko jest energią, energia jest wszystkim. Przybiera ona różną formę. Niekiedy jest bardzo rzadka i niewidoczna dla człowieka, innym razem zagęszcza się i możemy ją zobaczyć. Tego, co niewidoczne dla oczu jest oczywiście znacznie więcej.

Istotę energii rozumiał doskonale Albert Einstein, a to o czym mówi Daria H. A. Gurbada to nic innego jak fizyka kwantowa.

Ziemia podnosi swoją częstotliwość, dlatego coraz więcej ludzi staje się świadomymi. Z tego powodu na przestrzeni ostatnich 15 lat mogliśmy obserwować, jak powstaje coraz więcej pozycji książkowych o tematyce rozwoju duchowego, energii czy dusz. Ukazały się takie perełki jak „Sekret” czy „Potęga podświadomości” – jedno i drugie traktuje o tym samym, chociaż w nieco inny sposób.

Dzięki tym lekturom pojęcie „prawa przyciągania” stało się na tyle powszechne, że trudno dziś spotkać kogoś, kto, zajmując się własnym rozwojem, o terminie tym by nie słyszał.

Ludzie zaczynają coraz bardziej interesować się prawem, jakiemu podlegają. Poszukiwać odpowiedzi na pytania dotyczące sensu istnienia.

Każdy z nas przeżywa swoje życie, najlepiej jak potrafi, zgodnie z poziomem rozwoju (duchowego), na jakim się obecnie znajduje. Biorąc jednak pod uwagę to, że większości rzeczy, jakie w tym życiu zachodzą, nie rozumie (chociażby dlatego, że ich nie widzi), wierząc, że życie po prostu się wydarza. Traci tak naprawdę możliwość wpływania na wydarzenia. Pozbawia się również niesamowitej radości, której mógłby doświadczyć z samego tylko faktu istnienia.

Książka „Jak działa energia, czyli Rozwój Duchowy od podstaw” w przystępny dla Czytelnika sposób wyjaśnia, na czym polega działanie energii. Jaki sposób patrzenia na rzeczywistość pozwala mieć na nią wpływ i wreszcie — krok po kroku objaśnia takie zagadnienia, jak Bóg, niebo, dusza czy reinkarnacja.

Dowiadujemy się, czym są wysokie i niskie wibracje oraz jak jedne i drugie wpływają na nasze życie. W książce zostaje poruszony temat „nieuleczalnych” chorób i sposobów poradzenia sobie z nimi. Zajdziemy tam również bardzo wiele przykładów, które jasno pokazują, jak tytułowa energia działa oraz jak samemu możecie ją zastosować we własnym życiu.

Postaw na rozwój duchowy

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/postaw-rozwoj-duchowy

Autorka opisuje wszystko ze swojego punktu widzenia, popierając swoje teorie własnym doświadczeniem.

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się rozwojem duchowym. Zmianą własnego życia na lepsze oraz znalezienia odpowiedzi na fundamentalne pytania takie jak: „kim jestem?” „po co tu jestem?” „dlaczego moje życie wygląda tak, a nie inaczej?

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381191388″]

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *