Warszawex powraca! Pokazujemy jak przeżyć noc i przetrwać dzień w Warszawie

Warszawex to alternatywny, anglojęzyczny przewodnik po Warszawie, przygotowany przez lokalsów dla wszystkich tych, którzy chcą poznać miasto takim, jakie znają i kochają jego mieszkańcy.

Nad jego projektem pracował zespół przyjaciół specjalizujących się w różnych dziedzinach – fotografii, designie, publicystyce. Postawiliśmy sobie za cel pokazanie miasta takim, jakie je widzimy i jakim pokazujemy je  naszym gościom z innych części Polski i świata. Krótko mówiąc: takim, jakie je kochamy.

Zgodnie z tematem przewodnim tej edycji przewodnika – Warszawex. Night&Day
– zabieramy naszych Czytelników w podróż do kresu warszawskiej nocy. Następnego dnia, jak przystało na przyjaciół, nie pozostawiamy ich jednak samych sobie. Dzień po długiej nocy może też być przecież świetną okazją do odkrywania miasta – nie koniecznie szlakiem głównych atrakcji turystycznych…

Na przestrzeni 50 stron, słowem, projektem i obrazem wprowadzamy wszystkich tych, którzy z Warszawexem się zakumplują w klimat naszej Warszawy – takiej, jaką jest ona dzisiaj. Za jeden z naszych głównych celów stawiamy sobie przedstawienie jej, jako miasta atrakcyjnego dla wszystkich młodych, kreatywnych i szukających czegoś więcej niż wyłącznie typowych punktu programu zwiedzania. Dążymy do pokazania wszystkim naszym Czytelnikom, że Warszawa sama stanowi o sobie, określa swoją tożsamość, ma własne zwyczaje i sposoby spędzania czasu. Nie musi odwoływać się do porównań takich jak „niegdysiejszy Paryż Północy”, czy ostatnio „nowy Berlin”. Warszawa to po prostu Warszawa – ze wszystkimi swoimi przywarami, dziwactwami i –  przede wszystkim – niezliczonymi urokami… 🙂 Nocne i dzienne peregrynacje to przecież znakomity pretekst, żeby je poznać!

Postawiliśmy sobie za priorytet, by Warszawex był poręczny, przystępny w formie i cieszył oko – ma służyć każdemu jednocześnie za pamiątkę i substytut znajomej osoby na miejscu, z którą można razem odkrywać miasto. Warszawex to po prostu nasza fascynacja Warszawą w formie kieszonkowej i chęć dzielenia się nią ze wszystkimi!

Warszawex

Sienna 72A

Warszawa 00-833

Poland
PR
No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *