Nowoczesny system ERP Enova

Nowoczesny system Enova firmy Soneta to jeden z pierwszych w pełni zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem oraz księgowością. Oprogramowanie w całości napisane jest w dobrze znanej technologii Microsoft.NET.

Charakterystyka systemu Enova

Oprogramowanie Enova pracuje w środowisku Microsoft Windows. System ten zapewnia pełną obsługę funkcjonalną z klawiatury, a co najważniejsze może rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami swoich użytkowników. Zamiast inwestowania w nowe oprogramowanie, można w miarę potrzeb regularnie rozszerzać nowe funkcjonalności, które są niezbędne do prowadzenia firmy. Jest to bardzo wygodne, sprawdzone i co najważniejsze tanie rozwiązanie. System Enova ERP posiada wspólną bazę danych, dzięki czemu raz wprowadzone dane widoczne będą we wszystkich miejscach, co znacząco przyśpieszy i ułatwi pracę. Ogromną zaletą oprogramowania Enova jest także to, że narzędzie można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb i preferencji. Można dokonywać na przykład indywidualnych ustawień wizualnych, kolorów i czcionek.

Błyskawiczne wdrożenie systemu ERP

Bardzo dużą zaletą oprogramowania Enova jest to, że narzędzie jest bardzo proste do wdrożenia praktycznie w każdej firmie. Enova ERP wymaga jedynie odpowiedniej konfiguracji systemu informatycznego, zgodnie z indywidualnymi potrzebami poszczególnych firm. W przypadku dużych (rozbudowanych) firm, wdrożenie systemu Enova może być zadaniem bardzo czasochłonnym i dość trudnym, dlatego też zaleca się, aby wdrożenie systemu odbywało się zawsze pod okiem zespołu wysoko kwalifikowanych specjalistów. Na naszym rynku jest bardzo wiele rzetelnych i godnych polecenia firm, które specjalizują się w kompleksowym wdrażaniu systemów ERP, dzięki czemu żadna firma nie będzie miała problemów ze skorzystania z oprogramowania ERP Enova. W bardzo wielu przypadkach wymagane będzie nie tylko skonfigurowanie oprogramowania, ale również dopisanie własnych programów do poszczególnych modułów, zwłaszcza jak zależy firmie na współpracy z obecnymi systemami wykorzystywanymi w firmie.

Modułowość systemu

Olbrzymią zaletą oprogramowania Enova http://www.tradiss.pl/system-erp-enova/ jest to, że system ten tak naprawdę buduje się z modułów, które przeznaczone są dla poszczególnych działów firmy. Dzięki modułowości można dokładnie oszacować swoje potrzeby i wybrać wyłącznie te rozwiązania z których będzie się korzystać. Pamiętać należy także o tym, że wszystkie moduły mogą działać samodzielnie, albo jako jeden zintegrowany system. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w bardzo rozbudowanych przedsiębiorstwach.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *