Interesująca praca w BMW

Czy samochody są twoją pasją? A może dopiero poszukujesz swojej życiowej pasji lub drogi? Jeśli chciałbyś się nieustannie rozwijać, poznawać nowych ludzi i odkrywać nowe możliwości, już dziś dołącz do sieci dealerskiej pojazdów marki BMW w Polsce.

Każdemu z naszych pracowników, bez względu na staż i posiadane wykształcenie oferujemy godne zainteresowania możliwości rozwoju zawodowego w świecie aut klasy premium. Salony sprzedaży aut marki BMW dążą do wyznaczenia nowych, najwyższych standardów w zakresie obsługi oraz współpracy z klientem. Centra dilerskie rozlokowane na terenie całego kraju oferują interesujące stanowiska pracy dla mniej lub bardziej doświadczonych specjalistów z zakresu zarządzania, sprzedaży i serwisu. Nasza marka od lat znajduje się w sektorze marek premium, dlatego naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu obsługi. Jeśli chcesz się z nami rozwijać, nie czekaj – złóż swoje dokumenty. Będąc pracownikiem jednego z dealerów marki BMW, będziesz mógł uczestniczyć w dostosowanych do twoich potrzeb, kwalifikacji i stanowiska ścieżkach szkoleniowych, które pozwolą ci na stabilny rozwój kompetencji zawodowych oraz pasji.

Kogo szukamy?

Dealerzy marki BMW w Polsce szukają pracowników z bardzo zróżnicowanym wykształceniem i doświadczeniem. Poszukujemy serwisantów i techników serwisu zarówno bez doświadczenia, jak i takich, którzy pracują już w zawodzie długi czas. Potrzebujemy również specjalistów do spraw szeroko pojętej obsługi klienta. Jest to praca dla osób, które miały już styczność z klientem oraz dla osób, które dopiero chcą się wszystkiego nauczyć. Aktualne oferty możesz sprawdzić tutaj:

http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Na bardziej doświadczonych pracowników czekają oferty na stanowiskach kierowniczych oraz doradczych. Jak znaleźć interesujące nas ogłoszenie? Na naszej stronie internetowej znajdują się aktualizowane na bieżąco ogłoszenia o pracę. Wybierając określony zawód, można zapoznać się z jego opisem i zdecydować, czy to jest praca, której szukamy. Praca w BMW czeka przede wszystkim na osoby z otwartymi umysłami, które chętnie chcą się rozwijać oraz posiadają pasję w tym, co zamierzają robić. Za proces rekrutacji w naszej firmie odpowiada ManpowerGroup. Oferty pracy w naszej firmie możesz znaleźć zarówno za pomocą wyszukiwarki ofert znajdującej się na naszej stronie internetowej, jak i za pomocą wyszukiwarki ofert na stronie Manpower Group. Jeśli jesteś pasjonatem i chcesz się nieustannie rozwijać, już dziś złóż swoje dokumenty aplikacyjne i stań się częścią naszego sukcesu!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *