Ubezpieczenia w świecie „mobile” – nadeszła rewolucja w sprzedaży

Open_Brokers

Open Brokers S.A. jako pierwsza firma na rynku wdraża aplikację mobilną dla Agentów. Już od czerwca innowacyjne rozwiązanie do sprzedaży ubezpieczeń będzie ułatwiać pracę Doradców i Partnerów Open Brokers.

Aplikacja mobilna jest integralną częścią platformy do sprzedaży ubezpieczeń Open Brokers. Połączenie między systemem a aplikacją to unikalne rozwiązanie, które zwiększa komfort pracy Agenta, oszczędza jego czas, minimalizuje ryzyko pomyłek i usprawnia codzienną pracę.

Aplikacja oferuje wiele nowoczesnych funkcji dopasowanych do aktywności każdego Agenta w branży ubezpieczeń. M.in. skanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego, szybkie dodawanie zdjęć do polis z poziomu telefonu, analizę sprzedaży, zarządzanie wznowieniami.

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeń, które z pewnością zostanie przyjęte entuzjastycznie przez Agentów i wprowadzi rewolucję, na którą czeka rynek.

„Smartfony na dobre opanowały nasze życie zawodowe i prywatne. Nadszedł czas, aby ułatwiły nam pracę w ubezpieczeniach. Taki cel ma nasza aplikacja mobilna dla Agentów – ułatwiać i przyśpieszać pracę z Klientem. Przede wszystkim łączymy najlepsze funkcje systemu i aplikacji. Od teraz Agent może skanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, a odczytane dane automatycznie zapisują się do nowej kalkulacji, która już czeka na niego w systemie – to oszczędzone 10 minut i pozytywne wrażenie Klienta. W samej aplikacji jest także dostępna pełna, szybka oferta ubezpieczenia pojazdu  kilku TU – to kolejna oszczędność czasu. Dzięki aplikacji Agent może wykonać zdjęcia pojazdu i skany dokumentów, a te automatycznie znajdą się w systemie – Agent znów oszczędza swój czas. Aplikacja umożliwia także w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera: podgląd rozliczeń, analizę sprzedaży w podziale na polisy majątkowe i życiowe na czytelnych wykresach, dostęp do wskazówek ubezpieczeniowych i dokumentów. Dzięki aplikacji Agent może dbać o swoich Klientów – przypomnieć im o wznowieniu polisy, o badaniach technicznych, pomóc przy szkodzie, złożyć życzenia urodzinowe” – mówi Tomasz Suchanek, Członek Zarządu Open Brokers odpowiedzialny za obszar rozwoju Insurtech.

Open Brokers S.A. zbudowała jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. System umożliwia ofertowanie oraz wystawianie polis na życie i polis majątkowych w jednej platformie. W wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych Open Brokers  jest jedyną multiagencją, która przeszła proces pełnej integracji z TU, co oznacza, że polisy Ubezpieczyciela wystawiane są bezpośrednio z systemu multiagencji. 12-letnie doświadczenie zespołu procentuje, dlatego Open Brokers buduje pozycję lidera nowych technologii w branży ubezpieczeń.

Innowacje w ubezpieczeniach są oczywistym kierunkiem rozwoju tej branży, jednak ich sukces zależy od połączenia obserwacji trendów, nowatorskiego podejścia i głębokiego zrozumienia specyfiki rynku. W Open Brokers wiemy, że branża ubezpieczeń opiera się na relacji agentów i klientów, dlatego każde nowe narzędzie musi realizować ich potrzeby. Idąc w tym kierunku, pod koniec roku wdrożymy kolejną aplikację mobilną, tym razem realizującą bezpośrednie doświadczenia Klientów – mówi Tomasz Chwiejczak, Prezes Zarządu Open Brokers.


Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń – poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i nowoczesne technologie. Już 70.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.


Zapraszamy po więcej informacji
Ewa Adaszyńska
Dyrektor Marketingu i PR/Rzecznik Prasowy

e-mail: ewa.adaszynska@openbrokers.pl
tel. 693 666 454
www.odkrywamyubezpieczenia.pl

No votes yet.
Please wait...
Ewa Adaszyńska

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *