Znaki życia, czyli powieść o relacjach damsko-męskich i nie tylko

„Znaki życia” to odważnie napisana dwuczęściowa powieść obyczajowa. Niespodziewane zwroty akcji wplecione w krajobraz wiejski sprawiają, że trudno oderwać się od lektury książki.

Wielu osobom wydaje się, że wiejskie życie toczy się spokojnym, momentami nudnawym rytmem.  Piękno przyrody zawsze przecież koi zmysły, zachęcając do głębszych refleksji. W rzeczywistości okazuje się, że prawda jest inna. Wioletta Milewska, autorka powieści „Znaki życia” obala stereotypy, dowodząc jak barwne i nieprzewidywalne potrafi być wiejskie życie.

Powieść obyczajowa to najważniejsza odmiana powieści realistycznej, która zyskuje rzesze zwolenników. Książka Wioletty Milewskiej przekona nas o wartości gatunku, ponieważ „Znaki życia” to odważnie napisana powieść bez tematów tabu, która zadowoli wszystkich miłośników silnych wrażeń. Zaskakujące zwroty akcji, dreszcze emocji, a nawet wątki mistyczne sprawiają, że książkę czyta się z zapartym tchem.

Fabuła pozwoli nam poznać trzy niezwykłe bohaterki: Malwinę, Sylwię i Wiktorię. Początkowo odniesiemy wrażenie, że kobiety nic nie łączy, ale wnikając w fabułę zrozumiemy, że prócz poczucia samotności w związku, jest jeszcze jeden niuans, który splata ich losy.

Malwina od lat zmaga się z uzależnieniem. Ciężar nałogu potęguje poczucie izolacji, a bezustanna walka o przetrwanie związku, zmusza do podjęcia ostatecznej decyzji, która może odmienić jej przyszłość. Sylwia boryka się z niepokojącymi objawami bólowymi, których od dłuższego czasu nie są w stanie stłumić nawet leki. Porady zasięgane u lekarza mogłyby pozwolić na rozwiązanie problemu, niestety służba zdrowia zawodzi. Na domiar złego jej mąż, od momentu wyjazdu za granicę przestał się do niej odzywać. Wiktoria ma na głowie nadmiar obowiązków i mężczyznę, który jej nie wspiera. Na dłuższą metę coraz trudniej jej znosić, że ukochany partner stawia ponad ich związek inne sprawy.

Książki można zakupić w internetowej księgarni Wydawnictwa Psychoskok — http://www.psychoskok.pl/autorzy/wioletta-milewska/

Ostatecznie nadejdzie dzień, który odmieni życie każdej z nich. Nagle okaże się, że nic nie musi już być takie samo, ale czy zmiany wyjdą im na dobre? Malwina odkryje w sobie wyjątkowe zdolności, które wzmacniają się w najbardziej tragicznym momencie jej życia. Z czasem ta niezwykła moc okaże się także pomocna dla Wiktorii i Sylwii.

Gdy spokój malowniczej wsi zakłóci przestępca, dzięki swym zdolnością Malwina wskaże Wiktorii i Sylwii jak szukać wskazówek i znaleźć złodzieja.

„Znaki życia” to trzymająca w napięciu do ostatniej strony powieść o relacjach damsko-męskich i nie tylko.

No votes yet.
Please wait...
Wydawnictwo Psychoskok

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *