Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów

Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby nauczyć się rozwiązywać własne problemy w prosty i szybki sposób, bez względu na wiek, pochodzenie czy zawód. Książka powstała z myślą o osobach, które nie tylko mają trudności w osiągnięciu swoich celów, ale także o tych, którzy systematycznie je realizują, aczkolwiek poszukują skuteczniejszych działań. Zamierzeniem poradnika nie jest danie motywacji czy sił do działania, ale uświadomienie czytelnikom, że życie jest prostsze, niż im się wydaje.

niemożliwe

Autor, bazując na własnym doświadczeniu oraz obserwacji świata, daje czytelnikowi możliwość powrotu do podstaw. Rozkłada na czynniki pierwsze pewne sytuacje i podaje praktyczne porady oraz ćwiczenia, które pozwalają na łatwiejsze przyswojenie poszczególnych etapów rozwiązywania problemów, a w ostateczności zmierzenie się z wszelkimi przszkodami. Prosta budowa rozdziałów sprawia, że każdy, kto sięgnie po ninejszy poradnik, z łatwością odnajdzie analogiczne zdarzenia z własnego życia i dostrzeże istotę trapiącego go dylematu. Publikacja została napisana lekkim piórem i opatrzona własnoręcznymi obrazkami autora, a dzięki jej poręcznej wielkości, zmieści się do każdej kieszeni.

 psychoskokniemożliwe

Poszczególne rozdziały składają się w jedną całość i są skumulowane za pomocą skrótowca „POWER”, który został stworzony w celu szybszego zapamiętania wymienionych w książce porad. Autor zachęca czytelników między innymi do przyznawania się do własnych błędów. Nikt nie jest nieomylny. Każdy z nas bierze odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Powinniśmy więc schować swoje ego do kieszeni i zacząć działać. Głównym celem książki jest przekazanie czytelnikowi narzędzi, dzięki którym będzie mógł w pełni świadomie podejmować decyzje, pracować nad sobą, a przede wszystkim stawać w obliczu nieustannych problemów, z którymi spotyka się każdego dnia. Oczywiście nie można zakładać, że od razu po przeczytaniu wszystkich rozdziałów nasze utrapienia znikną. Trzeba codziennej, systematycznej, świadomej pracy w tym kierunku, a przy pomocy zawartych w książce ćwiczeń staje się to zdecydowanie łatwiejsze. Jak podkreśla autor, nie od razu dojdzie się do mistrzostwa. Potrzeba nam przy tym trochę wytrwałości, samozaparcia i odpowiedniego podejścia, które ta książka gwarantuje.

O autorze poradnika:

William Gruff – aktor, scenarzysta, producent. Jak każdy, wziął się – podobno – z miłości rodziców. Jako dziecko, odpowiadając na pytanie: kim chce być, stwierdził, że sobą i wszystkimi równocześnie, dlatego też został aktorem. Uwielbia rozmawiać sam ze sobą, często za pośrednictwem postaci, w które się wciela bądź udziela im głosu. Ponadto, bardzo spokojny obserwator mający tyle samo lat, co wiosen, a zarazem realista nienawidzący bezproduktywności i cierpliwie dążący do osiągnięcia swoich celów.

Okazuje się, że wszystko możemy załatwić w kilku prostych krokach:

  1. Zacznij od źródła problemu.
  2. Przedstaw jasno sytuację.
  3. Twój problem, Twoja walka.
  4. Nabierz cierpliwości, nie wszystko można mieć od razu.
  5. Bądź konsekwentny.

Także… przeczytaj ten poradnik i działaj!

Książka już w sprzedaży:

w formie drukowanej

w formie elektronicznej

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *