Drugi wyścig ulicami Poznania – sprawdź kto najszybciej dotrze na stadion?!

W poniedziałek, 28 maja, odbędzie się druga edycja wyścigu ulicami miasta – Poznań Traffic Race 2. Czterej znani Poznaniacy – Prezydent Miasta Ryszard Grobelny, bramkarz Lecha Poznań Krzysztof Kotorowski, muzyk Michał Kowalonek, dziennikarz Radia Merkury Sławomir Bajew. Sprawdzą, jak szybko można dotrzeć na stadion miejski po remontowanym mieście na trzy tygodnie przed Euro 2012. Partnerem eventu po raz kolejny jest serwis Korkowo.pl.

Uczestnicy Poznań Traffic Race 2 wyruszą o godzinie 8.00 z punktu startowego na ulicy Mogileńskiej. Meta wyścigu to Stadion Miejski na ulicy Bułgarskiej. Każdy uczestnik pokona 13km trasę w inny sposób i dowolnie obraną drogą. Dziennikarz Radia Merkury Sławomir Bajew pokona ją pieszo, prezydent miasta Ryszard Grobelny skorzysta z komunikacji miejskiej, samochód wybierze bramkarz Lecha Poznań Krzysztof Kotorowski, natomiast rower muzyk Michał Kowalonek. Wyścig pokaże, czym najszybciej poruszamy się po Poznaniu na niecały miesiąc przed Euro 2012. Czy w tym roku przebieg wyścigu będzie podobny? Poniżej prezentacja tras zeszłorocznej edycji  Poznań Traffic Race.

Każdy z uczestników otrzyma telefon komórkowy wyposażony w aplikację Yanosik do monitorowania online czasu, średniej prędkości i pozycji zawodników. Przebieg wyścigu Poznań Traffic Race2 będzie można śledzić na żywo w serwisie Korkowo.pl, który na co dzień monitoruje sytuację na polskich drogach.

http://www.creandi.pl/

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *