Timex Metropolitan+ – analogowy zegarek fitness

Trudno oprzeć się wrażeniu, że zegarki fitness zyskują dziś coraz bardziej na wartości. Nie ma się czemu dziwić – w końcu wszystko co „fit” jest dziś w modzie. Na takie miano trzeba jednak zapracować. Aby poszczycić się nienaganną figurą, do dyspozycji mamy wiele sposobów. Dziś pomagają nam w tym także zegarki, a jednym z nich jest model Timex Metropolitan+.

Sportowy zegarek w standardowym opakowaniu

To, co rzuca się w oczy już na starcie to sam wygląd zegarka. Nie da się ukryć, że na ogół zegarki fitness mają swój specyficzny wygląd. Doskonale widać to między innymi w modelach firmy Casio, która w zegarkach sportowych całkowicie odeszła od tradycyjnego wyglądu. Podobnie było w przypadku amerykańskiego Timex’a i serii cyfrowych zegarków Timex Ironman czy Marathon. Tym razem zamiłowanie do tradycji wzięło jednak górę, a firma poszła w zupełnie innym kierunku. Timex Metropolitan + to unikatowy, analogowy zegarek fitness. Z zewnątrz wygląda jak tradycyjny, wskazówkowy model – oferuje jednak coś znacznie więcej – pomoc w utrzymaniu formy i codziennej aktywności.

Timex TWG012600 to młodzieżowy model na czarnym, gumowym pasku. W komplecie znajdziemy również wymienny pomarańczowy pasek parciany. Na czarnej tarczy oprócz standardowych wskazówek i i indeksów umieszczono dwa wskaźniki: tryb połączenia z telefonem poprzez moduł Bluetooth, oraz postęp w realizacji zaplanowanego celu treningowego, który wyrażony jest tu w procentach. Dodatek ten nazwano Activity Tracker.

Wszystkie obliczenia i dane odczytamy zatem na telefonie. Marka ułatwiła tym samym obsługę zegarka fitness i uniknęła nadmiaru informacji, na który jesteśmy narażeni przy typowych zegarkach cyfrowych.

analogowy-zegarek-fitness

Praktyczne funkcje fit

Co dokładnie oferuje zegarek Timex Metropolitan+? Otóż użytkownik ma dzięki niemu dostęp do najważniejszych funkcji typowych dla zegarków fitness: krokomierza oraz licznika spalonych kalorii. Co ciekawe, mimo energochłonnego modułu Bluetooth bateria zegarka wystarcza nawet na półtora roku. Funkcja Activity Tracker zastąpi modne aplikacje do badania codziennej aktywności, a procentowy wskaźnik zmotywuje do osiągnięcia 100% każdego dnia.

Zegarek Timex Metropolitan+ to nowy, unikatowy produkt w zakresie zegarków fitness. Jest doskonałym połączeniem sportowego i klasycznego stylu. W niczym nie ustępuje też modelom fashion – idealnym na trening i na co dzień.

Nie jest zatem przekłamaniem, że jest to zegarek 2w1. Z jednej strony będzie praktycznym dodatkiem dla osób ceniących sobie kondycję i zdrowie, z drugiej natomiast dekoracją stricte modową, która podkreśli nieszablonowy i nowoczesny styl swojego właściciela.

Produkt można nabyć w sklepie internetowym z zegarkami: zegarek.net

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *