Sylwester i karnawał – w kapeluszu!

Do sylwestrowego balu inicjującego karnawał jeszcze tylko kilka dni. To najwyższy czas na wybór modnej kreacji i efektownych dodatków. …Może warto włożyć kapelusz? Dzięki niemu na pewno się wyróżnisz.

Sylwestrowa noc i karnawałowe bale to wyjątkowe okazje nie tylko do szampańskiej zabawy, ale też do zaprezentowania wyczucia stylu, znajomości trendów fashion i pokazania charakteru. Pomóc w tym mogą nie tylko sukienki, ale też torebki, nakrycia głowy i fryzury, buty, biżuteria oraz inne detale.

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że w tym sezonie na bale panie wybierają sukienki „małe czarne”, często z prześwitujących lub koronkowych tkanin, albo zdobione cekinami. W modzie jest również złoto i wysoki połysk metalu. Wśród pań nie brak też zwolenniczek mody retro, a w takiej kreacji charakterystyczny kapelusz jest nieodzowny.

Przed wyjściem na karnawałowy bal warto zastanowić się, co włożyć na głowę. Kapelusz to czasem „strzał w dziesiątkę”. Inspiracją i świetnym wyborem mogą być nakrycia głowy z aktualnej kolekcji Pierre Cardin, produkowane przez Skoczowską Fabrykę Kapeluszy Polkap. Linia obejmuje m.in. 19 kapeluszy męskich i 9 kapeluszy damskich. Wspólnym mianownikiem tej prestiżowej serii jest perfekcyjne wykonanie każdego modelu. Polkap produkuje kapelusze z najwyższej jakości surowca: wełny australijskiej o wykończeniu gładkim i puchu króliczego o wykończeniu powierzchni welurowym, zamszowym. Zdobienia kapeluszy wykonuje włoskimi taśmami, piórami, paskami i satynami. Wszystkie elementy były dobierane specjalnie do tej kolekcji, z myślą o wkomponowaniu się w styl Pierre Cardin.

Ciekawe oferty hoteli na sylwestra karnawał i nie tylko – zobacz


No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *