Termo Organika sponsorem książki „Historia tysiąca lęków”

Największy producent styropianu w Polsce, Termo Organika została sponsorem książki Tomasza Kozłowskiego – uczestnika ekstremalnej misji Polska Stratosfera, którą również wsparła krakowska firma. „Historia tysiąca lęków” to zapis konfrontacji autora z jego własnymi lękami, nieustannym przełamywaniem ograniczeń i trudów w trakcie wychodzenia z tzw. strefy komfortu podczas przygotowań do niezwykłej misji.

Niespełna rok po zakończonej sukcesem misji, podczas której załoga Polskiej Stratosfery wpisała się w historię światowej aeronautyki i ustanowiła nieoficjalny rekord świata oraz trzy oficjalne rekordy Europy w skoku formacji spadochronowej z balonu na ogrzane powietrze, ukazała się książka jednego ze skoczków Polskiej Stratosfery – Tomasza Kozłowskiego. Termo Organika od lat wspiera odważne przedsięwzięcia m.in. projekt Polska Stratosfera, dlatego firma została również sponsorem nietuzinkowej książkowej pozycji.

Wsparcie książki „Historia tysiąca lęków”, która może pomóc innym ludziom w konfrontacji ze swoimi lękami i słabościami jest jeszcze jednym dowodem na to, że poza budowaniem odpowiedzialnej i solidnej marki dla Termo Organiki najważniejszy jest zawsze człowiek – mówi Tomasz Kozłowski, autor książki.

Historia tysiąca lęków – dla kogo?

Tomasz Kozłowski jest psychologiem, coachem, doświadczonym szkoleniowcem i trenerem team-buildingu. Jest również autorem projektów szkoleniowych dotyczących funkcjonowania zespołów w trudnych warunkach. „Historia tysiąca lęków”, to książka o przeróżnych lękach, wypełzających nie wiadomo skąd. O lękach społecznych, o niczym nieuzasadnionej potrzebie spełniania cudzych oczekiwań i o rozrastających się w naszych głowach katastroficznych obrazach przyszłości. Książka pokazuje również siłę drobnostek, które przybierają monstrualne rozmiary i zaczynają mieć niemal nieograniczony wpływ na procesy podejmowania przez nas ważnych życiowych decyzji.
W książce Tomasza Kozłowskiego czytelnik nie znajdzie opisów różnorakich sposobów na pozbycie się lęków, ale ma szansę odnaleźć motywację, aby się z nimi zmierzyć. Autor zachęca również czytelnika do refleksji, przypominając, że nie ma możliwości doświadczenia poczucia bycia spełnionym, jeżeli nie pokona się samego siebie.

Najbliższe spotkanie autorskie odbędzie się 3 grudnia 2015 roku w warszawskiej Kinotece,
Plac Defilad 1, o godz. 19.00.

Książka dostępna jest na stronie: www.historiaskoku.pl.

Więcej informacji o projekcie Polska Stratosfera: www.polskastratosfera.pl.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *