Zalety wykorzystania paneli nadłóżkowych

Panele nadłóżkowe, montowane w szpitalnych salach chorych, mają wiele zalet, zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego. Składają się z części elektryczno-oświetleniowej oraz z punktów poboru gazów medycznych. Oferując różnorodne oświetlenia, gniazdka przyłączeniowe czy też porty USB np. do ładowania telefonu, zwiększają komfort pobytu pacjentowi oraz ułatwiają obsługę personelowi w szpitalu.

Osoby odpowiedzialne za wykonanie konkretnych projektów w szpitalu podczas jego budowy, rozbudowy lub remontu powinny wybrać niezawodnego producenta wyposażenia szpitalnego, który oferuje sprzęt najwyższej jakości. Produkcją, dystrybucją oraz montażem precyzyjnego sprzętu medycznego do szpitali oraz innych placówek medycznych zajmuje się firma INMED-Karczewscy, której szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej inmed.pl.

INMED-Karczewscy to przedsiębiorstwo z 30-letnią tradycją, zatrudniające zespół kompetentnych i doświadczonych specjalistów, zapewniające klientom najwyższej jakości produkty i usługi. Firma zapewnia dostawę i montaż takich urządzeń, jak kolumny sufitowe i mosty zasilające, panele nadłóżkowe, jest też największym wykonawcą instalacji gazów medycznych w Polsce.

220x538463835693Nowoczesne panele można różnie konfigurować w zależności od potrzeb. Najczęstsze ich wyposażenie na salach chorych obejmuje różne rodzaje oświetlenia, a mianowicie oświetlenie ogólne, miejscowe czyli do czytania, jak również oświetlenie nocne. Ponadto panele zawierają takie elementy, jak: punkty poboru gazów medycznych, zamontowane w kanale głównym, gniazda elektryczne, punkty wyrównania potencjału, przygotowanie pod instalacje niskoprądowe użytkownika, a także ważna z punktu widzenia pacjenta instalacja przywołania pielęgniarki.

Panele nadłóżkowe dostosowane są dla różnego typu sal szpitalnych. Jednym z rodzajów paneli są te przeznaczone na oddziały intensywnego nadzoru medycznego, gdzie bardzo ważne jest utrzymanie higieny. Panele te mogą być wyposażone są w system pozwalający na włączanie oświetlenia dłonią za pomocą zaprogramowanych gestów przez co unika się zbędnego dotykania panela. Kolejnym opcjonalnym wyposażeniem promowanym przez firmę INMED-Karczewscy są elementy dotykowe paneli wykonane z miedzi przeciwdrobnoustrojowej. Miedź CU+ zwalcza ponad 99,9% drobnoustrojów w ośrodkach opieki zdrowotnej w ciągu dwóch godzin od wystawienia na działanie bakterii.

Innym typem paneli są te, które wyróżniają się niezwykłą estetyką. Zaliczyć do nich można panele artystyczne, które mogą przybierać różnorodne formy i zawierać różne inspiracje graficzne. Kształt i grafikę można dobrać indywidualnie dla każdej sali. Produkty te są odpowiednie do wykorzystania w miejscach, gdzie piękno spotyka się z technologią medyczną, np. w klinikach chirurgii plastycznej. Wyjątkową estetyką cechują się także panele dla oddziałów dziecięcych. Dzięki bogatej możliwości graficznych każda z sal może stać się nieco przyjemniejsza dla małych pacjentów. A panele mogą stanowić o unikalnym wyglądzie sali pacjentów a nie być tylko ‘zwykłym’ wyposażeniem medycznym.

Osoby odpowiedzialne za wykonanie konkretnych instalacji w szpitalu powinny wybrać do współpracy zespół doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się produkcją oraz montażem urządzeń medycznych. Taki zespół tworzą pracownicy firmy INMED-Karczewscy.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *