Nie szukaj skarbów ze złotego pociągu – prawdziwe złoto jest bliżej niż myślisz!

Poszukiwania trwają! Nikt jednak nie wie co zostanie odnalezione i czy Złoty Pociąg to legenda czy też fakt. Tymczasem PALLMANN już dziś oferuje prawdziwe złoto – lakier PALL-X 98 GOLD – znany i doceniany produkt w nowej odsłonie. Najnowsza wersja rynkowego hitu to nowy standard najwyższej próby!

PALLMANN PALL-X 98 jest od wielu lat najczęściej wybieranym systemem wśród dwuskładnikowych lakierów. Zdobył zaufanie profesjonalnych wykonawców oraz użytkowników. Klienci podkreślają łatwość aplikacji mimo konieczności mieszania lakieru z utwardzaczem oraz doskonałą optykę powierzchni. Sprawdza się zarówno w intensywnie użytkowanych obiektach takich jak szkoły, biura, centra kongresowe oraz w mieszkaniach prywatnych. Co ważne, produkt posiada atest trudno zapalności TUV Nord oraz jest dopuszczony do stosowania na podłogach sportowych. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zgodność z normą tarcia kinetycznego (współczynnik poślizgu) oraz niska zawartość substancji lotnych. Najwyższa wytrzymałość na ścieranie, obciążenia mechaniczne i chemiczne sprawia, że PALL-X 98 GOLD pozytywnie zmienia opinię wśród osób sceptycznie nastawionych do lakierów ekologicznych.

PALL-X 98 GOLD to pierwszy w swojej klasie produkt mogący pochwalić się mniejszą niż 5% ilością lotnych związków organicznych. Dotychczas porównywalne jakościowo produkty ekologiczne zawierały do 15 % szkodliwych rozpuszczalników.

Nowa receptura PALL-X 98 GOLD może być stosowana zarówno na nowe podłogi jak i na poddawane renowacjom. Polecany jest również do pierwszego lakierowania nowo instalowanych podłóg fabrycznie lakierowanych.

PALL-X 98 GOLD zaleca się pozostawić na 20 minut po wymieszaniu składników. Dzięki temu lakier osiągnie najlepsze parametry rozlewności, gwarantujące idealną optykę powierzchni. Nowy produkt dostępny jest w wersji półmatowej, matowej oraz w połysku. Może być stosowany z innymi lakierami z oferty Pall-X marki PALLMANN.

PALLMANN PALL-X 98 GOLD to nowy standard najwyższej próby!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *