W poszukiwaniu nowych smaków

Kiedy tylko palenie tytoniu stało się zjawiskiem nawet nie powszechnym, a tylko trochę lepiej znanym, rozpoczęły się poszukiwania możliwie najlepszych smaków tytoniu i co za tym idzie, uzyskiwanego z niego dymu. W naszej kulturze tego typu domieszki nie były nigdy specjalnie popularne i pomijając papierosy mentolowe, szukano raczej możliwie czystego smaku i siły tytoniu. To oczywiście jak najbardziej sensowny kierunek, ale nie da się ukryć, że bardzo ograniczony chociażby w stosunku do kultury arabskiej, gdzie mieszanie tytoniów smakowych uważane jest za prawdziwą sztukę, a różne regiony słyną z tego, jakie dominujące nuty smakowe posiadają mieszanki wykorzystywane przez nich w fajkach wodnych. Dzięki liquidom smakowym Waper Shopu, sklepu z e papierosami, możliwe jest eksplorowanie świata nowych, własnych smaków.

Prostota olejków

Wykorzystywane w papierosach elektronicznych olejki to od strony technicznej specjalne zawiesiny, w których unoszą się substancje, które nadają wydzielanym przez epapierosy parom ich smak i zapewniają im obecność odpowiedniej ilości nikotyny. Dodanie do nich różnych substancji smakowych jest wyjątkowo proste, ponieważ wystarczy przekształcić je w formę płynu, po czym zwyczajnie dodać do zbiorniczka w papierosie elektronicznym. Nie robi się tego raczej w warunkach domowych, ale za to istnieje możliwość kupowania we wszystkich specjalistycznych sklepach, jak chociażby Waper Shop, olejków zawierających najróżniejsze dodatki smakowe. W krajach, gdzie istnieje tradycja wykorzystywania tytoniu smakowego, praktyczna strona tworzenia mieszanek wygląda z grubsza tak samo.

4319825348_e0fb7933a2_bPoszukiwanie własnej drogi

Kiedy palacz klasycznych papierosów szuka smaku dla siebie, musi się kierować co najwyżej tym, co jest modne obecnie na rynku i co zaoferują producenci z wielkich koncernów. Jest to w naturalny sposób bardzo ograniczone pole wyboru. Osoba decydująca się na zakup liquidów smakowych Waper Shopu trafia momentalnie do świata, gdzie sprawdzenie wszystkich podstawowych, drastycznie różniących się miedzy sobą propozycji staje się wyzwaniem na długie miesiące, a w tym momencie dopiero cała przygoda się zaczyna, ponieważ po znalezieniu kilku interesujących smaków można już zupełnie samodzielnie lub pod wpływem jakiegoś guru uznanego w tym temacie, tworzyć własne kompozycje. Dzielenie się wrażeniami i pomysłami odnośnie łączenia smaków oraz oczywiście samo dzielenie się swoimi mieszankami, to obecnie bardzo ważny element kultury osób, które zdecydowały się na papierosy elektroniczne.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *