TasteClub – dla kogo?

Z roku na rok jedzenie na mieście coraz bardziej staje się częścią naszej kultury i naszej codzienności. Dawniej sporadyczne i związane z wyjątkowymi uroczystościami, obecnie spożywanie posiłków w restauracjach stanowi dla wielu osób stały element dnia lub np. obowiązkową czynność do wykonania w weekend. Dziś miłośnicy jedzenia restauracyjnego chętnie wymieniają między sobą doświadczenia i dzielą się swoimi opiniami na temat wystroju, cen oraz jakości jedzenia w odwiedzonych przez nich lokalach. Dzięki karcie lojalnościowej TasteClub dostęp do różnego rodzaju promocji, informacji o promocjach oraz do oferty restauracyjnej w całej Polsce stał się prosty jak nigdy dotąd. I choć jeszcze nie tak dawno temu regularne stołowanie się w restauracjach kojarzyło się z ogromnym nakładem finansowym, dzięki działaniom klubu TasteClub, jego uczestnicy mają nie tylko informacje o zniżkach i promocjach w niezliczonej ilości restauracji jak również przysługują im specjalne, promocyjne ceny w związku z posiadaniem karty członkowskiej.

4

Dla towarzyskich imprezowiczów

Jesteś osobą młodą i rozrywkową? Lubisz spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi przy dobrym winie lub piwie oraz przy talerzu pełnym pysznego jedzenia? Nie lubisz rezygnować z wyjść do restauracji wyłącznie z powodu ograniczeń finansowych? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmiała „tak”, to doskonale się skład, ponieważ teraz, dzięki karcie TasteClub możesz planować wyjścia z przyjaciółmi uwzględniając promocje, obowiązujące dostępne specjalnie dla Was w Waszych ulubionych restauracjach.

Dla wytrawnych koneserów

Jedzenie uważane jest za jedną z największych przyjemności. A jedzenie przepysznej potrawy podanej przez uśmiechniętą kelnerkę lub kelnera w klimatycznej restauracji zakrawa o miano rozkoszy. Miłośnicy wyjątkowej aury, jaka otacza posiłek spożywany poza domem z pewnością docenią zniżki, które przysługują im jako uczestnikom elitarnego klubu TasteClub. Wśród wielu promocji mogą oni np. skorzystać z 50% rabatu na zamówione potrawy, dzięki czemu nie tylko spożycie posiłku, ale i opłacenie rachunku stanie się przyjemnością 🙂

Dla otwartych na nowe smaki

Niektórzy ludzie zawsze zamawiają te same, dobrze znane im potrawy, istnieją też tacy, którzy nie potrafią wytrzymać nawet tygodnia bez spróbowania kilku nowych potraw, bez zakosztowania nieznanego im dotąd połączenia smaków i niekoniecznie chcą oni robić to we własnej kuchni. Karta TasteClub pozwala na skorzystanie z różnego rodzaju promocji i rabatów w wielu restauracjach w całym kraju. Jedna ze zniżek dostępnych dzięki karcie TasteClub nazywa się „2 za 1 danie” i może zainteresować w szczególności miłośników nowych smaków, polega ona bowiem na rabacie w postaci darmowego drugiego zamówionego dania, pod warunkiem, że jest ono różne od pierwszego. Dzięki temu członek TasteClub może wzbogacić swoje doświadczenia kulinarne o dwie różne, interesujące potrawy nie przejmując się ich ceną.

Dla wiecznie zapracowanych

Dużo pracujesz i przez to często jadasz w lokalach w pobliżu swojego biura? Nie lubisz przygotowywać w domu posiłków, które mógłbyś zabrać ze sobą do pracy, ale jednocześnie martwisz się o stan swojego portfela? Z kartą TasteClub możesz odetchnąć spokojnie i korzystać z promocji w tej samej restauracji nieograniczoną ilość razy. Co więcej, dzięki zniżkom takim jak np. rabat 25% na wszystkie dania w menu nie popadniesz w monotonną rutynę.

Karta rabatowa Taste Club to sposób na obniżenie kosztów posiłków na mieście:

Dowiedz się jak to działa: http://tasteclub.pl/jak-to-dziala/

Dołącz do nas: http://mytaste.tasteclub.pl/register.html

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *