PSH wprowadza gotowe do spożycia mięso ślimaka do sieci E. Leclerc

Gotowe do spożycia ślimaki w puszkach, które produkuje lider tej branży Polish Snail Holding – są już dostępne w ogólnopolskiej sieci sklepów E. Leclerc. To realizacja kolejnego etapu strategii firmy, która chce wprowadzić ślimaki spożywcze do sieci sklepów spożywczych w całym kraju.

Polacy zmieniają swoje upodobania kulinarne i coraz chętniej sięgają po całkiem nowe smaki. Ślimaki, przysmak kuchni francuskiej, podbijają w szybkim tempie również polskie stoły i podniebienia naszych rodaków.

Polish Snail Holding – lider w branży hodowli i dostarczaniu gotowych do spożycia ślimaków, pod własną marką PSH, wprowadza swój produkt do sieci sklepów E. Leclerc. Od teraz przysmaki kuchni francuskiej będzie można kupić w punktach handlowych tej sieci.

– Jesteśmy czołowym producentem tego przysmaku w Polsce. Nasze ślimaki są wolne od konserwantów, barwników i innych polepszaczy smaku. To produkt w pełni naturalny, co gwarantują ekologiczne warunki hodowli. Stawiamy na jakość – bez żadnych kompromisów – mówi Damian Gajewski, prezes Polish Snail Holding. – Nasza firma, jako jedyna w Polsce, posiada sieć własnych hodowli, skup oraz technologię przetwarzania mięsa ślimaka w gotowy produkt do zakupu w sklepach.

Warto również dodać, że produkt Polish Snail Holding można także kupić w sklepach sieci Piotr i Paweł, Sellgros i Makro.

– Weszliśmy do kolejnej sieci handlowej. Rozpoczynamy również rozmowy z kolejnymi marketami w wielu miastach Polski – informuje Damian Gajewski. – Znamy wartość naszego produktu. Jesteśmy przekonani, że dostarczamy Polakom najwyższą jakość mięsa, jaką zachwycają się konsumenci we Francji.

Polish Snail Holding

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje nowym hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji. PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, opieką nad grupami hodowlanymi, szkoleniami, koordynacją, badaniami naukowymi.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *