Latem obudź się z Kamill!

Za oknem słońce i lato w pełni – najwyższa pora działać! Poranny spacer? Podróż w nieznane? Rowerowa wycieczka za miasto? Jeśli brakuje Ci energii na te wyzwania, z pewnością zmotywują Cię… pozytywne hasła oraz nagrody! Obudź siebie i znajomych. Stań się motywatorem, który wraz z marką kosmetyczną Kamill zachęci do aktywności nawet największego lenia! Weź udział w konkursie trwającym od 1 do 21 lipca na fanpage’u Kamill Polska.

Jeśli masz chrapkę na jeden z 30 energetyzujących zestawów (na które składają się: budzik Kare Design Pop Number plus 10 żeli pod prysznic Kamill), wystarczy odwiedzić stronę www.facebook.com/KamillPolska i pod wskazanymi postami konkursowymi dodać w formie komentarza energetyzujący motywator tekstowy, pamiętając o temacie przypisanym do danego tygodnia konkursu.

Konkurs został podzielony na 3 tygodniowe edycje:

  • I edycja inspirowana przez żel pod prysznic Kamill Mleczko Cytrynowe: PORANNE WSTAWANIE (1-7.07.2015)

  • II edycja inspirowana przez żel pod prysznic Kamill Mleczko Oliwkowe: WAKACYJNE WYJAZDY (8-14.07.2015)

  • III edycja inspirowana przez serię żeli pod prysznic Kamill MEN: SPORT/MĘSKA PIELĘGNACJA (15-21.07.2015)

Czekamy na Twój budzący do działania motywator! Szczegółowe informacje nt. konkursu poznasz odwiedzając zakładkę konkursową: https://www.facebook.com/KamillPolska/app_1481292502138474

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *