Muzyka dla Firm – nowa usługa make sense media i Netii

make sense media, specjalista marketingu w miejscach sprzedaży razem z Netią oferuje nową usługę Muzyka dla Firm. Klienci otrzymają dostęp do komercyjnego odtwarzania muzyki na licencji royalty free, czyli zwolnionej od opłat za publiczne odtwarzanie.

Muzyka dla Firm to usługa, dzięki której klienci Netii otrzymają stały dostęp, przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, do bazy muzyki royalty free. Usługa daje nieograniczoną licencję na publiczne odtwarzanie i zwalnia z opłat dla Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi (OZZ), takimi jak: ZAIKS, ZPAV, STOART i SAWP. Dla przedsiębiorców oznacza to oszczędność nawet do 1000 zł miesięcznie. Klienci otrzymają dostęp do 10 różnych kanałów muzycznych przygotowanych przez muzycznych specjalistów z make sense media. Będą oni mogli odtwarzać utwory z dedykowanego Set Top Box’a lub dzięki aplikacji web’owej. Abonament usługi wynosi od 79,90 zł. Set Top Box jest dostępny w cenie 1 zł netto. Muzyka dla Firm jest dostępna od maja 2015 roku.

make sense media  jest specjalistą marketingu sensorycznego z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Obecnie firma dostarcza swoje rozwiązania, przede wszystkim muzykę i zapachy, do ponad tysiąca pięciuset miejsc sprzedaży w całej Polsce.

O make sense media

make sense media dostarcza kompleksowe rozwiązania marketingowe do miejsc sprzedaży: galerii handlowych, salonów odzieżowych, marketów spożywczych, stacji benzynowych, gabinetów lekarskich, restauracji, hoteli i wielu innych…

Budujemy pozytywną atmosferę dzięki odpowiednio dobranej muzyce (audiomarketing) i zapachowi (aromamarketing). Oferujemy systemy komunikacji wizualnej (digital signage) a także rozrywkę dla dzieci: domki z ekranami, na których wyświetlamy najpopularniejsze bajki wytwórni Disney’a.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *