Ekscentryczny juror z „Bitwy o Dom” w Hevelii

W najbliższą sobotę, podczas Dnia Otwartego na Osiedlu Hevelia miłośnicy aranżacji wnętrz będą mieli swoje małe święto. Sekrety zaprojektowania oryginalnego i funkcjonalnego mieszkania zdradzi Tomasz Pągowski, projektant i juror znany z telewizyjnego programu „Bitwa o dom”. Będzie czas na konsultacje oraz na zwiedzanie osiedla.

W dzisiejszych czasach klienci poszukują nie tylko własnego mieszkania ale również inspiracji i pomysłu na urządzenie jego wnętrza. Podczas Dnia Otwartego na Osiedlu Hevelia wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać sekrety projektowania wnętrz, tak by zachować czystość formy, funkcjonalność mieszkania, a jednocześnie oddać charakter jego właściciela. Pomoże w tym Tomasz Pągowski, juror w programie „Bitwa o Dom”. To między innymi on decydował, kto musiał oddać klucze od wymarzonego M, kto nie radzi sobie z jego urządzeniem i wykończeniem. – Mieszkanie to bardzo indywidualna sprawa. Każdy z nas chce jak najlepiej wyrazić siebie przestrzenią, w której mieszka. W czasie naszego spotkania chciałbym krok po kroku pokazać osobom, które zaczynają przygodę z urządzaniem wymarzonego M, na co zwrócić uwagę zanim zabiorą się za aranżowanie swojej przestrzeni – mówi Tomasz Pągowski. – Osiedle Hevelia jest świetnym miejscem do tego by pokazać jak można funkcjonalnie zaprojektować mieszkanie, z poszanowaniem rodzinnego budżetu.– dodaje Juror Bitwy o Dom, który obecnie prowadzi pogram „Remont w 48 godzin” emitowany na antenie DOMO+. Tomasz Pągowski bywa kontrowersyjny i nieco ekscentryczny. Z natury i zamiłowania jest muzykiem, z wykształcenia konserwatorem drewna zabytkowego, a do tego prowadzi agencję kreatywną. Jednakże to popularna „Bitwa o Dom” emitowana na antenie TVN przyniosła mu największą rozpoznawalność. Po prelekcji znajdzie się czas na rozmowy i indywidualne konsultacje. W ramach imprezy będzie można też zwiedzić Osiedle Hevelia, zobaczyć mieszkanie pokazowe i zapoznać się z ofertą dostępnych lokali. Spotkanie i prelekcja w czasie Dnia Otwartego odbędą się w lokalu usługowym na terenie osiedla. Start imprezy w sobotę 20 czerwca o godzinie 11. Całość potrwa do godziny 16.

To nie przypadek, że takie spotkanie odbywa się w Poznaniu właśnie na Osiedlu Hevelia. Osiedle wyróżnia się na tle innych inwestycji ciekawą architekturą, w której główną rolę odgrywają duże okna i przeszklenia, tworzące przestronne i jasne wnętrza. Inwestor od samego początku, kładł duży nacisk na to by wesprzeć swoich klientów podczas aranżacji zakupionych lokali. Stąd możliwość funkcjonalnego wykończenia mieszkania pod klucz, na życzenie klienta.

Na osiedle składa się sześć budynków wielorodzinnych, w których znalazły się mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Otoczenie inwestycji jest już w pełni zagospodarowane. W ofercie dostępne są jeszcze atrakcyjne lokale w cenie już od 6.400 zł za mkw. Cała inwestycja wyposażona została w nowoczesne windy, a pod budynkami znalazła się hala garażowa. Ponadto na terenie inwestycji jest wewnętrzny, zielony dziedziniec z placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *