Gry na urządzenia mobilne z systemem android

Wartościowe gry wcale nie muszą być drogie. Co więcej, najlepsze gry na androida mogą być zupełnie bezpłatne. Spowodowane jest to nowym podejściem do tworzenia gier – grasz za darmo, płacisz, aby być lepszym od innych.

Gigantem darmowych gier na androida jest Arcane Legends – odpowiednik komputerowych Lineage, World of Warcraft itd. Gra jak najbardziej bezpłatna, a jeśli chce się zainwestować swoje fundusze trzeba się zastanowić, „co ja w ogóle z nimi zrobię”. Gra nie pozwala wzmocnić się zbytnio inwestując swoje fundusze, a do tego żeby cokolwiek zyskać, trzeba zapłacić naprawdę dużo – najmniejsze pakiety platinum niewiele dają. Arcane Legends daje możliwość gry w rozbudowanym świecie, wypełniania zadań, wyboru statystyk postaci, dodatkowych umiejętności. Te ostatnie są bardzo dobrze wykonane, dają wiele korzyści, mogą być ulepszone. Sam mechanizm – złoto, statystyki, zadania itd. jest zupełnie standardowy. To co zachwyca w grze to właśnie świetne wykonanie tych standardowych elementów. Grafika jest doskonała, grywalność świetna. Gra wymaga non stop podłączenia do internetu, więc Twój tablet musi mieć 3g – jeśli chcesz grać w autobusie / pociągu.Nic jednak dziwnego, skoro walczymy ramię w ramię z innymi graczami z całego świata. Ilość lagów w grze jest zerowa, co stanowi ogromną zaletę Arcane Legends. Zastosowanie gry to raczej droga z pracy / uczelni do domu. To taka „never ending story” dla zabicia czasu w podróży.

Dla koneserów Tower Defence – absolutnie rewelacyjna darmowa gra Castle TD. Można przejść całą grę bez wpłacania swoich funduszy, korzystając z Castle TD guide (poradnik do Castle TD), lub próbując samodzielnie jeśli ma się dość uporu i siły walki. Tym razem dofinansowanie ma znacznie większy sens, aniżeli w przypadku Arcane Legends, trzeba jednak poczekać, aż udostępni się „promocja” pozwalająca zakupić najdroższy pakiet w cenie najtańszego. Fabuła gry polega na budowaniu wieżyczek w strategicznych miejscach tak, aby wrogie jednostki nie dostały się do zamku. Do dyspozycji mamy cztery wieże o różnych właściwościach, ogień z nieba, zamrożenie przeciwników i wojsko tymczasowo wkraczające na plac boju. Każdą wieżyczkę i każdą umiejętność możemy ulepszać w sklepie, a następnie w zależności od poziomu ulepszeń możemy rozbudowywać wieże na placu boju. Gra jest niezwykle rozbudowana i wciągająca.

android

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *