Chorwacja na wyciągnięcie ręki! #SeeYouInCroatia

Już 30 maja w centrum Warszawy każdy będzie miał okazję poczuć się jak na wybrzeżu Adriatyku i wygrać luksusową wycieczkę do Chorwacji

Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się lata i słonecznych chwil, Chorwacka Wspólnota Turystyczna przygotowała prawdziwą gratkę. W sobotę, 30 maja przed centrum handlowym Złote Tarasy, każdy będzie mógł chociaż na chwilę przenieść się do słonecznej Chorwacji i wziąć udział wyjątkowym konkursie. Na zwycięzcę czeka luksusowa, dwuosobowa wycieczka do tego niezwykłego kraju.

Wirtualna obecność w Chorwacji będzie możliwa dzięki wykorzystaniu technologii greenbox w specjalnej strefie, stworzonej przed wejściem do Złotych Tarasów od strony ul. Emilii Plater, w pobliżu Hard Rock Cafe. Na odwiedzających będą czekały chorwackie specjały kulinarne, serwowane w rytmach prawdziwej, chorwackiej muzyki. Wspinaczka górska, plażowanie, romantyczny zachód słońca czy może żeglowanie – Chorwacja ma wiele do zaoferowania przez okrągły rok każdemu, kto skusi się ją odwiedzić.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać luksusową wycieczkę, należy odwiedzić stoisko w sobotę 30 maja w godzinach między 9:00 a 21:00 i stworzyć spersonalizowane zdjęcie, które następnie zostanie opublikowane na oficjalnym fanpage’u Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej – Love Croatia. Spośród 10 najpopularniejszych zdjęć, jury wybierze najbardziej oryginalne, a osoba na nim uwieczniona wygra dwuosobowy, tygodniowy wyjazd do pięciogwiazdkowego hotelu w Chorwacji. Regulamin konkursu dostępny będzie na fanpage’u Love Croatia w zakładce notatki. Gotowe zdjęcie każdy będzie też mógł zabrać ze sobą w postaci wydrukowanych, wakacyjnych pocztówek.

Ratomir Ivičić, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, powiedział: “Nie możemy doczekać się momentu, w którym zainspirujemy Polaków pomysłem na wyjątkowe wakacje, wykorzystując do tego technologię. W specjalnie zaaranżowanej strefie obok warszawskich Złotych Tarasów, będą oni mogli przenieść się do najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Kto wie, może wirtualna wizyta w chorwackich kurortach, na tle pięknych krajobrazów, sprawi, że to właśnie Chorwacja stanie się ich następną destynacją wakacyjną? Co więcej, nasz konkurs udowodnia, że marzenia się spełniają!”

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *