UPS pomaga w orgAnizacji światowych igrzysk olimpiad specjalnych 2015 w Los Angeles

UPS Airlines przewiozą Ogień Nadziei z Grecji do Stanów Zjednoczonych.
Wolontariusze i wiedza logistyczna UPS będą wsparciem w organizacji zawodów.

Firma UPS (NYSE:UPS) poinformowała, że będzie oficjalnym dostawcą tegorocznych Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Los Angeles. Firma oferuje swoją wiedzę logistyczną, magazyny i wolontariuszy, aby pomóc w organizacji igrzysk, które odbędą się w dniach 26 lipca – 2 sierpnia 2015 r. w Los Angeles w USA, z udziałem 7000 sportowców i 3000 trenerów.

Linie lotnicze UPS Airlines przetransportowały Ogień Nadziei z Aten do Waszyngtonu. Załoga oraz pilot UPS eskortowali płomień w czterech specjalnie zaprojektowanych latarniach („lampach górniczych”), które podtrzymywały go podczas transatlantyckiego lotu. UPS dostarczył lampy zespołowi Olimpiad Specjalnych w Waszyngtonie tuż przed rozpoczęciem olimpijskiej sztafety pod nazwą Law Enforcement Torch Run®.

Podróż Ognia Nadziei rozpoczęła się w Atenach, w Grecji, na pokładzie samolotu UPS. Przystankiem w drodze do Stanów Zjednoczonych było centrum logistyczne UPS na lotnisku Kolonia/Bonn. Samolot UPS Airlines wylądował w Filadelfii 19 maja, gdzie płomień został przeniesiony do pojazdu UPS napędzanego paliwem alternatywnym i pojechał do Waszyngtonu. UPS dostarczył go zespołowi Olimpiad Specjalnych jeszcze tego samego dnia.

UPS wykorzysta również swoją unikatową wiedzę logistyczną do koordynowania odbioru, inwentaryzacji, magazynowania oraz przewożenia przesyłek paczkowych i frachtu z różnych magazynów od południowej Kalifornii aż po Los Angeles. Ponadto firma przeznaczy 1000 m2 przestrzeni magazynowej na przechowywanie strojów i sprzętu sportowego podczas tygodniowej imprezy. Wolontariusze UPS, pomagając w organizacji Igrzysk, będą korzystać z tych samych rozwiązań inwentaryzacyjnych i monitorujących, które UPS na co dzień oferuje swoim klientom na całym świecie.

Cieszymy się, że możemy być częścią Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Wspieranie tych inspirujących sportowców z całego świata będzie dla nas prawdziwą przyjemnością” — powiedział Noel Massie, prezes UPS w Dystrykcie Południowej Kalifornii. ”.

Wsparcie UPS obejmuje:

  • Dziesięć pojazdów UPS Autologistics na potrzeby Departamentu Policji Los Angeles i Biura Szeryfa Los Angeles do obsługi sztafety między wybrzeżami Ameryki

  • Trzech „wypożyczonych” menedżerów będących ekspertami w dziedzinie logistyki i zarządzania, którzy pomogą w projektowaniu, planowaniu i realizacji przewozu towarów i sprzętu sportowego na potrzeby około 10 000 sportowców w 11 różnych obiektach w Los Angeles

  • Kurierów UPS, którzy zajmą się transportem strojów i sprzętu sportowego do wielu obiektów

  • Powierzchnię magazynową oraz usługi przechowywania, monitorowania i wyszukiwania strojów i sprzętu sportowego

  • 7200 godzin pracy ponad 300 wolontariuszy UPS

Według organizatorów, Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych będą największą tegoroczną imprezą sportową i humanitarną na świecie oraz największym wydarzeniem sportowym w Los Angeles od czasu Igrzysk Olimpijskich w 1984 r.

O UPS:

UPS (NYSE: UPS) jest globalnym liderem w dziedzinie logistyki, oferującym szeroką gamę rozwiązań w zakresie transportu przesyłek i frachtu, ułatwień w handlu międzynarodowym oraz wykorzystania nowoczesnej technologii do wydajniejszego zarządzania w świecie biznesu. UPS, z siedzibą w Atlancie (USA), świadczy usługi w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie www.UPS.com, natomiast blog korporacyjny znajduje się pod adresem longitudes.ups.com. Aktualne informacje o UPS dostępne są pod adresem pressroom.ups.com/RSS.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *