Jakość życia według Sodexo na międzynarodowej konferencji w Nowym Jorku

Ponad 300 gości z 30 krajów bierze udział w pierwszej międzynarodowej konferencji poświęconej tematyce jakości życia (Quality of Life Conference), organizowanej przez Grupę Sodexo 5-6 maja w Nowym Jorku. Konferencję otworzyło wystąpienie Mari Kiviniemi – byłej premier Finlandii i zastępczyni Sekretarza Generalnego OECD.

Celem dwudniowego spotkania ekspertów jest wymiana wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie poprawy jakości życia oraz zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ochrony środowiska. Podczas konferencji przedstawiciele wielu środowisk, m.in. świata polityki, biznesu, ośrodków naukowych, instytutów medycznych oraz organizacji pozarządowych, będą dzielić się wiedzą na temat modeli zarządzania oraz rozwiązań wpływających na poprawę jakości życia. W pierwszym tego typu wydarzeniu uczestniczy także grono młodych, ambitnych reprezentantów różnych kultur i narodowości, którzy zaangażują się w poszukanie nowych zasobów umożliwiających zrównoważony wzrost, oparty nie tylko na korzyściach finansowych,
ale także na rozwoju osobistym i satysfakcji z prowadzonych działań.

Jakość życia współczesnego człowieka nie ogranicza się wyłącznie do jego sfery materialnej, lecz jest rozumiana jako stopień zaspokajania ogółu potrzeb zarówno jego samego, jak i całego społeczeństwa. To główna misja Sodexo.” – wyjaśnia Michel Landel, Sodexo CEO. – „Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu oraz wykorzystując pozycję światowego lidera w zakresie usług podnoszących jakość życia, zdecydowaliśmy się zorganizować Quality of Life Conference.
Udało nam się zgromadzić przedstawicieli wielu środowisk, narodowości i kultur
, którzy wierzą, że koncentracja działań na człowieku jest istotnym czynnikiem wpływającym na rozwój gospodarczy i społeczny.” – dodaje.

Wszystkim uczestnikom spotkania przyświeca jeden cel – poszukiwanie najlepszych rozwiązań społecznych, politycznych i gospodarczych w celu poprawy jakości życia ludzi na całym świecie.

Więcej informacji na temat konferencji: http://www.qualityoflifeobserver.com/

O Sodexo

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług podnoszących Jakość Codziennego Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych (Sodexo Benefits and Rewards Services) obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *