Tech Data Europe ogłasza zawarcie z Logitech umowy dystrybucji obejmującej całą Europę

Tech Data Europe będzie oferować produkty Logitech w całej Europie Spółka Tech Data Europe ogłosiła dzisiaj rozszerzenie umowy dystrybucji zawartej z Logitech, czołowym dostawcą akcesoriów komputerowych i do tabletów, na cały obszar działania dystrybutora w Europie.

Nowa umowa oznacza, że  Tech Data w Niemczech, Austrii, Polsce i Czechach mają obecnie dostęp do pełnego asortymentu wielokrotnie nagradzanych produktów Logitech, w oparciu o istniejące wieloletnie partnerskie relacje z Logitech w zakresie dystrybucji w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Francji, we Włoszech, w Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Szwecji, Danii, Norwegii i Szwajcarii.

Jak stwierdził Michael Urban, starszy wiceprezes ds. dystrybucji typu broadline, elektroniki użytkowej, usług i zaopatrzenia (Broadline, CE, Services & Procurement) w Tech Data Europe: „Produkty Logitech wyznaczają rynkowe trendy pod względem innowacyjności i jakości rozwiązań dla urządzeń mobilnych, cyfrowego domu, gier, muzyki, komputerów osobistych oraz produktów dla przedsiębiorstw. Naprawdę cieszymy się z możliwości wykorzystania siły naszej organizacji sprzedażowej w całej Europie i wsparcia rozwoju ich działalności przez całą społeczność sprzedawców.”

Z kolei Klaus Schlichtherle, szef dystrybucji EMEA w Logitech, powiedział: „Spółka Tech Data Europe od wielu lat jest dla Logitech strategicznym i bardzo cennym partnerem. Rozszerzenie naszej współpracy w celu uzupełnienia zasięgu sprzedaży naszych produktów w Europie wydało nam się doskonałym pomysłem.”

O Logitech

Logitech jest światowym liderem w branży produktów łączących ludzi z ważnymi dla nich rozwiązaniami cyfrowymi. Akcesoria komputerowe i oprogramowanie Logitech, obejmujące wiele platform komputerowych, komunikacyjnych i rozrywkowych, umożliwiają bądź poprawiają nawigację cyfrową, odtwarzanie muzyki i filmów, korzystanie z gier, mediów społecznościowych, internetową komunikację audiowizualną, monitoring wizyjny oraz sterowanie systemami kina domowego. Logitech International, założona w 1981 r., jest szwajcarską spółką akcyjną notowaną na szwajcarskiej giełdzie papierów wartościowych SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Logitech, logo Logitech oraz inne znaki Logitech są zarejestrowane w Szwajcarii i w innych krajach. Wszelkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli. Więcej informacji o Logitech i o produktach spółki można uzyskać w jej serwisie internetowym pod adresem www.logitech.com.

O Tech Data

Tech Data Corporation jest jednym z największych hurtowych dystrybutorów produktów, usług i rozwiązań technologicznych. Jej zaawansowane zdolności logistyczne i usługi o wartości dodanej umożliwiają 115.000 sprzedawców na skuteczne i efektywne zaspokajanie różnorodnych potrzeb technologicznych użytkowników końcowych w ponad 100 krajach. Tech Data wygenerowała sprzedaż netto za rok obrotowy kończący się 31 stycznia 2014 w wysokości 26,8 mld USD. Zajmuje 111 miejsce na liście Fortune 500® i jest jedną z „Najbardziej podziwianych firm świata” magazynu Fortune.  Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę www.techdata.com lub śledź nas na Facebooku i Twitterze. 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *