Marka Merrell sponsorem Pucharu Polski w Dogtrekkingu

Marka Merrell, producent obuwia i odzieży outdoor, po raz drugi została sponsorem Pucharu Polski w Dogtrekkingu. W tym roku odbędzie się siódma edycja imprezy organizowanej przez Sportshooter. Zawody odbędą się między kwietniem a październikiem w pięciu miastach słynących z walorów turystycznych oraz tras przeznaczonych do pieszych wędrówek.

Puchar Polski w Dogtrekkingu to impreza turystyczno – sportowa skierowana do wszystkich właścicieli psów, którzy cenią aktywny wypoczynek. To także świetna szansa na odkrycie nowych miejsc i nieznanych szlaków. Pierwsza impreza odbędzie się w Lublińcu 11 kwietnia br. Wielkim atutem tej lokalizacji są otaczające ją olbrzymie kompleksy leśne. Miasto szczyci się liczącą 120 km siecią ścieżek pieszo-rowerowych.

Każdego roku notujemy wzrost liczby uczestników. Sukces dogtrekkingu wynika z jego elastyczności. Odnajdują się w nim typowi turyści jak i ludzie z zacięciem sportowym. Atrakcyjne miejscowości rozgrywania imprez i trasy poprowadzone wyłącznie w terenie to dla wielu bardo ważny argument. Kolejny atut dogtrekkingu to kategoria rodzinna w której może startować cała rodzina z jednym psem. Bez wątpienia magnesem są też nagrody idealnie wpisujące się w charakter imprezy – produkty marki Merrell. – powiedział Paweł Bonk, organizator.

W zawodach dogtrekkingowych mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i osoby z dużym doświadczeniem i bardzo dobrą kondycją. Organizator przewiduje trzy trasy główne: 15, 25 oraz 40 km. Rodziny mogą wystartować na dwóch dystansach: 15 i 25 km. Więcej informacji można znaleźć na stronie zawodów: dogtrekking.com.pl

Marka Merrell jako sponsor główny ufundowała nagrody dla najlepszych zawodników. Dodatkowo w czasie trwania imprezy uczestnicy oraz osoby towarzyszące będą mogli wziąć udział w przygotowanych atrakcjach m.in. quizie tematycznym, złapać oddech w pomarańczowej strefie wypoczynku, a także zapoznać się z produktami z najnowszej kolekcji .

Out.Perform.

Marka Merrell, dzięki nowemu globalnemu hasłu: Out.Perform. inspiruje do codziennego podejmowania wyzwań, pokonywania własnych słabości oraz poprawiania swoich wyników. Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *