Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu pomiarowego? Wypożycz go!

Sprzęt do pomiaru to urządzenie drogie, a nie każdego stać na to aby wydać kilka tysięcy na aparaturę, która jest nam potrzebna ze względu na nasze zainteresowania lub potrzeby zawodowe.

Messuhr bei Versorgungsleitungen // controll panel
Firma EC Test Systems, który swoją siedzibę ma w Krakowie, służy dostarczaniem rozwiązań pomiarowych, diagnostycznych oraz symulacyjnych z zakresu drgań i akustyki daje możliwość wypożyczenia takiego sprzętu. Zalety, jakie przemawiają za wypożyczeniem to:

  • Cena –  sprzęt pomiarowy można  wypożyczyć na umówiony okres czasowy, a po realizacji projektu można urządzenie to zwrócić. To samo się tyczy innych urządzeń, jak kamery termowizyjne, które służą dla sprawdzenia domu mieszkalnego gdzie są niedociągnięcia w postaci szczelin i dziur, przez które ucieka ciepło w domu.To dobre rozwiązanie również dla sportowców takich jak koszykarze, gdzie za pomocą sprzętu do pomiaru nacisku stopy na podłoże, dokonując pomiaru siły dynamicznej, pozwala urozmaicić swój trening tak, aby zwiększyć swój dynamizm, zatem doprowadzi do tego, że będzie od jeszcze lepszym zawodnikiem co jest celem każdego sportowca.
  • Gwarancja na sprzęt – wypożyczając sprzęt mamy gwarancję, że jest on w pełni sprawny i gotowy do użytku, dzięki czemu klient nie musi martwić się niczym poza tym jak najlepiej i najefektywniej spożytkuje wypożyczone przez niego urządzenie.
  • Wygoda – sprzęt po wcześniejszym uzgodnieniu czeka na klienta i jest przygotowany dla niego do użytkowania.
  • Szeroki wybór – EC Test Systems ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów pomiarowych. Do wyboru mamy między innymi: czujniki, aparaty do akustyki, wzbudniki drgań i udarów, sprzęt do termowizji, sprzęt do badań nieniszczących czyli urządzenia do badań kontroli jakości powierzchni lub kamery do obrazowania ultradźwiękowego, sprzęt do bezstykowej analizy ruchu, wielokanałowe rejestratory i analizatory, wibrometry laserowe, maszyny wytrzymałościowe czy urządzenia do telemetrii.

Wypożyczania swoich sprzętów, wiele firm praktykuje od lat, dzieje się tak w wielu branżach takich jak transport, branża budowlana czy filmowa. Z zabiegów tych zazwyczaj mają korzyści obie strony. Użyczający ma przede wszystkim korzyści finansowe ze swoich urządzeń, to znaczy że sprzęt, który jest wynajmowany przynosi dochody, co zapewne jest jednym z celów działalności firmy. Patrząc ze strony nabywcy sprzętu, ponosząc stosunkowo niskie koszty za wypożyczenie w porównaniu do tych, jakie musiałby ponieść dokonując definitywnego zakupu sprzętu, otrzymuje do użytku pożądany przez niego przedmiot, dzięki któremu będzie mógł wykonać swoją pracę. Korzyści zarobkowe z tego tytułu przewyższają wkład poniesiony na wydatek jakim było wypożyczenie.

Ponadto, wiele przedsiębiorstw w obecnych czasach nie jest pewnych swego bytu na dłuższą metę czasową, dlatego też w przypadku podjęcia wykonania danej pracy lub badania zbawiennym rozwiązaniem jest dla nich wypożyczenie profesjonalnego sprzętu. Z drugiej strony prowadzone są też działalności gospodarcze, gdzie nie brakuje odpowiedniego sprzętu, ale czasem trafi się tak, iż w danej chwili osoba ta nie dysponuje tym, co jest jej potrzebne do zrealizowania powierzonego zadania, wtedy to opcja wypożyczenia sprzętu jest idealnym rozwiązaniem.

Firma EC Test Systems cieszy się dużym uznaniem klientów, a wyżej wymienione zalety jakie płyną z wykorzystania ich profesjonalnych, sprawdzonych oraz wysokiej jakości sprzętów, przy uwzględnieniu stosunkowo niskich kosztów wypożyczenia, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *