Nowy projekt juzlacze.pl

Prowadzisz biznes i czas dla Ciebie to pieniądz? Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu kalendarza i umawianiu spotkań? Wynajęcie asystenta pomoże Ci w uporządkowaniu Twojego kalendarza i uwolni Cię od administracyjnej pracy, dzięki czemu zyskasz dodatkowy- cenny czas, który możesz wykorzystać na rozwój swojego biznesu, bądź wymarzony wypoczynek. Bez narażania swojej firmy na brak profesjonalnej obsługi Twoich klientów.

Osobisty asystent – nowy trend

Rynek wirtualnych sekretarek dynamicznie rozwija się od dekady w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam zaobserwować można błyskawiczny rozwój firm, które oferują klientom szeroki zakres usług w dziedzinie wirtualnej administracji. Taki asystent jest niezależnym wykonawcą, który przejmuje część Twoich obowiązków i to bez potrzeby fizycznej obecności w biurze. Ten rozwijający się w Stanach sektor znalazł również swoje odbicie na polskim rynku.

Wirtualna asystentka już w Polsce

JUŻ ŁĄCZĘ – wirtualna, osobista sekretarka, to zespół wyspecjalizowanych, miłych i przede wszystkim kompetentnych sekretarek, które pomogą Ci uporządkować kalendarz i grafik spotkań. W JUŻ ŁĄCZĘ nie dostajesz po prostu sekretarki. Dostajesz najlepszą z najlepszych osobistych asystentek. W biznesie najważniejsze jest pierwsze wrażenie. W JUŻ ŁĄCZĘ rozmowa, której nie możesz poprowadzić, przekierowana zostanie do kompetentnej i miłej osoby. A informację o wszystkich połączeniach otrzymasz mailowo bądź w postaci SMS’a.

Korzyści JUŻ ŁĄCZĘ

Dzięki osobistej asystentce JUŻ ŁĄCZĘ nigdy przeoczysz żadnej ważnej rozmowy, która w biznesie może okazać się kluczową szansą dla firmy. Usługa oferuje kompleksową pomoc z zakresu administracji. Z wirtualną sekretarką Twój telefon zostanie zawsze odebrany, a Twój rozmówca zostanie obsłużony z największą troską. JUŻ ŁĄCZE zwiększy Twoją wiarygodność w oczach klientów. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że klient oczekuje stałego i częstego kontaktu z firmą. Od teraz będziesz miał pewność, że każdemu klientowi poświęcona została odpowiednia ilość uwagi. Wirtualne sekretarki uporządkują Twój czas pracy, dzięki czemu będziesz mógł się zrelaksować, wiedząc, że osoby do Ciebie dzwoniące, zostaną profesjonalnie obsłużone.

Jak to działa?

JUŻ ŁACZĘ – sekretarka dopasowana jest do indywidualnych potrzeb. To Ty decydujesz jaki pakiet jest dla Ciebie idealny. Osobista asystentka odbierze każde Twoje połączenie, nawet jeżeli wypadnie Ci ważne spotkanie, podczas którego nie możesz odebrać telefonu, wirtualne sekretarki wszystkim się zajmą, a potwierdzenia rozmów wyślą w postaci e-maila bądź SMS’a. JUŻ ŁĄCZE przejmuje także Twój kalendarz. Profesjonalna sekretarka przypomni Ci o ważnym spotkaniu, oddzwoni w Twoim imieniu, a następnie przekaże Ci wszystkie ważne informacje. W JUŻ ŁĄCZĘ masz również możliwość kontrolowania wykorzystania usługi, otrzymując pod koniec każdego miesiąca informację o liczbie połączeń.

JUŻ ŁĄCZĘ – osobista asystentka pozwala nie tylko uporządkować kalendarz, umówić spotkania i naszkicować dokładny grafik. Dzięki usłudze wirtualnej sekretarki zyskujesz to, co w biznesie najważniejsze – czas.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *