Compass Money zaprasza do swojej pierwszej placówki!

Wskazania kompasu pomagają obrać właściwy kurs podczas podróży. Czy mogą jednak ułatwić odnalezienie się w skomplikowanym świecie finansów?

Tak, jeśli są to wskazania Compass Money – opartej na polskim kapitale firmy zrzeszającej wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Wszystkich, którzy chcą nadać swoim finansom właściwy kierunek, Compass Money zaprasza do swojej pierwszej, nowo otwartej placówki w Legnicy.

Oferta Compass Money przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych – małych i średnich przedsiębiorstw. Znajdują się w niej najpopularniejsze na rynku produkty finansowe, takie jak pożyczki, kredyty oraz leasing. Ich optymalne wykorzystanie umożliwia opieka osobistego doradcy, który pomaga dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i sytuacji klienta.

Naszym celem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa finansowego oraz wsparcia w planowaniu finansowej przyszłości. Bardzo cieszy nas fakt, że dzięki nowej placówce oferowane przez nas usługi stają się łatwiej dostępne dla mieszkańców Legnicy i okolic, oraz że możemy je świadczyć w bardzo komfortowych warunkach” – podkreśla Kamil Muskus, Dyrektor Badań i Rozwoju z Compass Money.

Nowa placówka przy ulicy Najświętszej Marii Panny 22 w Legnicy otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00. Osoby zainteresowane usługami finansowymi mogą kontaktować się z firmą Compass Money również za pośrednictwem strony internetowej www.compassmoney.pl.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *