Sylvester Stallone, Tom Berenger, Danny Aiello oraz Kyra Sedgwick – „Motywacja” premierowo w Polsce na Cineman VOD

Już 17 lutego użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli podziwiać plejadę hollywoodzkich gwiazd w „Motywacji” Johna Herzfelda. Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

„Motywacja” to to historia poradnika, który od momentu pojawienia się w sieci szybko zyskuje rozgłos i staje się źródłem inspiracji dla bardzo wielu osób. Czytelnicy pod wpływem książki zaczynają rozumieć, że każda podejmowana przez nich decyzja ma wpływ na ich życie, a tym samym zmienia los innych ludzi. Wśród największych fanów poradnika są: tajny agent, który uwielbia przemoc, kobieta, która właśnie opuściła więzienie, gangster, ksiądz zmagający się ze swoim demonami, marzący o wielkiej sławie dziennikarz, a nawet gwiazdor hip-hopu.

Reżyser John Herzfeld, będący jednocześnie autorem scenariusza filmu, postawił na znane i kultowe nazwiska Hollywood. W filmie zobaczymy nominowanych do Oscara i nadal pozostających w świetnej aktorskiej formie Sylvestera Stallone („Rocky”, Rambo”, „Niezniszczalni”) oraz Toma Berengera („Pluton”, „Incepcja”). Z kolei Danny Aiello wciela się w dość nietypową dla siebie rolę księdza („Dawno temu w Ameryce”, „Ojciec chrzestny”).
W „Motywacji” widzowie będą mogli zobaczyć także laureatkę Złotego Globu Kyrę Sedgwick („Podkomisarz Brenda Johnson”) oraz Thomasa Jane – gwiazdę serialu „Wyposażony”. Dodatkowym smaczkiem jest pojawienie się na ekranie gwiazdora „Maczety” Danny’ego Trejo.
Twórcą soundtracku jest Tree Adams, kompozytor muzyki do serialu „Californication”; w filmie można posłuchać także nastrojowych piosenek wykonaniu Franka Stallone (brata Sylvestra) kompozytora, gitarzysty i tekściarza.
Kolejna propozycja Cineman VOD w ramach cyklu Super Premium VOD to gratka dla miłośników mocnego, zaprawionego polityką kryminału. Już 3 marca Cineman VOD udostępni gorąco przyjęty przez krytyków thriller polityczny „Wyrok za prawdę”. Film został wyreżyserowany przez Michaela Cuesta twórcę hitowego serialu „Homeland”. Rolę główną – postać opartą na biografii kontrowersyjnego reportera Gary’ego Webba kreuje dwukrotnie nominowany do Oscara Jeremy Renner („The Hurt Locker”, „Miasto złodziei”, „Avengers”). 

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *