Sylvester Stallone, Tom Berenger, Danny Aiello oraz Kyra Sedgwick – „Motywacja” premierowo w Polsce na Cineman VOD

Już 17 lutego użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli podziwiać plejadę hollywoodzkich gwiazd w „Motywacji” Johna Herzfelda. Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

„Motywacja” to to historia poradnika, który od momentu pojawienia się w sieci szybko zyskuje rozgłos i staje się źródłem inspiracji dla bardzo wielu osób. Czytelnicy pod wpływem książki zaczynają rozumieć, że każda podejmowana przez nich decyzja ma wpływ na ich życie, a tym samym zmienia los innych ludzi. Wśród największych fanów poradnika są: tajny agent, który uwielbia przemoc, kobieta, która właśnie opuściła więzienie, gangster, ksiądz zmagający się ze swoim demonami, marzący o wielkiej sławie dziennikarz, a nawet gwiazdor hip-hopu.

Reżyser John Herzfeld, będący jednocześnie autorem scenariusza filmu, postawił na znane i kultowe nazwiska Hollywood. W filmie zobaczymy nominowanych do Oscara i nadal pozostających w świetnej aktorskiej formie Sylvestera Stallone („Rocky”, Rambo”, „Niezniszczalni”) oraz Toma Berengera („Pluton”, „Incepcja”). Z kolei Danny Aiello wciela się w dość nietypową dla siebie rolę księdza („Dawno temu w Ameryce”, „Ojciec chrzestny”).
W „Motywacji” widzowie będą mogli zobaczyć także laureatkę Złotego Globu Kyrę Sedgwick („Podkomisarz Brenda Johnson”) oraz Thomasa Jane – gwiazdę serialu „Wyposażony”. Dodatkowym smaczkiem jest pojawienie się na ekranie gwiazdora „Maczety” Danny’ego Trejo.
Twórcą soundtracku jest Tree Adams, kompozytor muzyki do serialu „Californication”; w filmie można posłuchać także nastrojowych piosenek wykonaniu Franka Stallone (brata Sylvestra) kompozytora, gitarzysty i tekściarza.
Kolejna propozycja Cineman VOD w ramach cyklu Super Premium VOD to gratka dla miłośników mocnego, zaprawionego polityką kryminału. Już 3 marca Cineman VOD udostępni gorąco przyjęty przez krytyków thriller polityczny „Wyrok za prawdę”. Film został wyreżyserowany przez Michaela Cuesta twórcę hitowego serialu „Homeland”. Rolę główną – postać opartą na biografii kontrowersyjnego reportera Gary’ego Webba kreuje dwukrotnie nominowany do Oscara Jeremy Renner („The Hurt Locker”, „Miasto złodziei”, „Avengers”). 

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.