Kłosiaki przewrotnie o świecie kobiet i mężczyzn w nowej reklamie Bakomy

Na początku lutego ruszyła nowa kampania Bakomy promująca owocowy jogurt 7 zbóż MEN. W reklamach i kampanii sponsoringowej w telewizji i internecie pojawią się ponownie brand heroes marki – Kłosiaki, które na zasadach kontrastu, zabawnie wskazują, czym różni się świat mężczyzn i kobiet. Za planowanie i zakup mediów dla wiosennej kampanii jogurtu Bakoma 7 zbóż MEN odpowiada dom mediowy Universal McCann (UM).

Nowa kampania Bakomy skierowana jest głównie do mężczyzn. Promowany jest owocowy jogurt 7 zbóż MEN. W ramach prowadzonych działań realizowana jest kampania spotowa oraz sponsoringowa m.in. w TVN i kanałach tematycznych. Nowy spot reklamowy nawiązuje do wcześniejszej kampanii marki, prowadzonej w 2013 roku. Kłosiaki, symbolizujące zboża wchodzące w skład produktu w zabawny sposób pokazują co jest ważne w męskim świecie.

Pobierz spot: http://we.tl/6gKgqviQbd

Spoty o długości 30’ i 15’ będzie można zobaczyć również na platformach VOD, na których powierzchnia reklamowa została zakupiona przez dom mediowy UM w modelu programmatic buying. Dodatkowo kampania Bakomy zostanie wsparta działaniami z wykorzystaniem airwalli, czyli balonów reklamowych, które będą eksponowane przed 40 centrami handlowymi w całej Polsce.

Celem kampanii jest zarówno zwiększenie sprzedaży, jak i umocnienie wizerunku marki Bakomy oraz świadomości jej produktów. Za planowanie i zakup mediów odpowiada zespół \UM. Za kreację kampanii odpowiada Orca Film.

Bakoma 7 zbóż MEN

7 zbóż MEN to owocowy jogurt przeznaczony specjalnie dla mężczyzn. Zawarte w nim ziarna zbóż oraz nasiona dyni i słonecznika, sprawiają, że 7 zbóż MEN jest smaczną, zdrową i pożywną przekąską, która zapewnia siłę i witalność.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *