TVN MEDIA SP. Z O.O. ZAWARŁA Z MAINSTREAM NETWORKS HOLDING GmbH & Co. KG POROZUMIENIE O SPRZEDAŻY CZASU REKLAMOWEGO

TVN Media Sp. z o.o. zawarła z Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG porozumienie o sprzedaży czasu reklamowego w kanale Romance TV.

Od dnia 1 stycznia 2015 roku, na mocy porozumienia o współpracy, TVN Media pod marką Premium TV będzie reprezentować handlowo Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, właściciela kanału filmowego Romance TV, w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego.

Andrzej Karasowski, Dyrektor Premium TV powiedział:

Cieszymy się, że od nowego roku portfolio kanałów reprezentowanych handlowo przez Premium TV poszerzy się o stacje Romance TV.

To dla nas kolejny wyraz uznania dla kompetencji brokerskich TVN Media oraz kompleksowości oferty Premium TV.”

 

Tim Werner, CEO Mainstream Networks, powiedział:

Bardzo cieszymy się, że naszym nowym partnerem został TVN Media, lider na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że Romance TV świetnie wpisze się w portfolio kanałów z oferty Premium TV, zwiększając efektywność i jakość sprzedaży czasu reklamowego.”

Romance TV to polskojęzyczny kanał filmowy obecny w dystrybucji kablowo-satelitarnej od 17 grudnia 2010 roku. Oferta programowa kanału składa się z filmów fabularnych, komedii romantycznych oraz seriali. Od kwietnia 2014 kanał objęty jest monitoringiem Nielsen Audience Measurement i w okresie od kwietnia do listopada 2014 roku jego udział w rynku oglądalności telewizyjnej wyniósł ponad 0,2% w komercyjnej grupie celowej (obejmującej osoby w wieku 16-49 lat).

Premium TV jest częścią biura reklamy TVN Media. Oferta Premium TV przeznaczona dla reklamodawców obejmuje 48 kanałów telewizyjnych, których udział w oglądalności w listopadzie br. wyniósł 24,3% w grupie A16-49 (dane: Nielsen Audience Measurement).

Biuro Reklamy TVN Media Sp. z o.o. – największe biuro sprzedaży reklam w Polsce proponujące nowoczesną komunikację w ogólnopolskiej stacji TVN, kanałach z szerokiej palety Premium TV oraz najbogatszą ofertę jakościowego video on-line. Biuro tworzy zespół specjalistów kreujących nieszablonowe rozwiązania dla swoich klientów.

Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, z siedzibą w Ismaning, w Niemczech, został założony jako międzynarodowa jednostka centralna Mainstream Media AG. Jego działalność koncentruje się głównie na ekspansji na rynki międzynarodowe w celu dystrybucji płatnych kanałów TV. W marcu 2011 roku ZDF Enterprises GmbH, komercyjna filia niemieckiego nadawcy ZDF, przejęła 26% udziałów w firmie. Romance TV w Polsce jest reprezentowana przez Romance TV Polska Sp. z.o.o., z siedzibą w Warszawie.

Więcej informacji: www.mainstream-media.ag, www.romance-tv.pl.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *