ROZPOCZYNAMY KOLEJNĄ EDYCJĘ GOSPODARCZYCH MALIN!

W środę 17 grudnia rozpocznie się 5. edycja Gospodarczych Malin – plebiscytu, którego celem jest wyłonienie osób i instytucji, mających w 2014 roku bardzo negatywny – bezpośredni lub pośredni – wpływ na polską gospodarkę.

Gospodarcze Maliny to antynagrody dla tych, którzy szkodzili przedsiębiorczości bądź psuli standardy rynku kapitałowego.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów na stronie www.malinyprp.pl.

Wyłanianie laureatów odbywa się dwustopniowo. W pierwszej fazie zgłaszane są kandydatury do Malin. Trzy najczęściej zgłaszane kandydatury z każdej kategorii stworzą finałową grupę, z której w głosowaniu internetowym zostaną wybrani najwięksi szkodnicy polskiej gospodarki w 2014 r.

Na Państwa głosy w I etapie plebiscytu czekamy do 24 grudnia do północy, kiedy to wyłoniona zostanie finałowa trójka w każdej z kategorii. Zwycięzców poznamy w drugim etapie głosowania, który zakończy się 31 grudnia 2014 r. o północy. Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi natomiast 8 stycznia 2015 r.

Organizatorem konkursu Gospodarcze Maliny 2014 są Pracodawcy RP
i
Rzeczpospolita.

Gospodarcze Maliny przyznawane będą w następujących kategoriach:

  • Instytucja,

  • Polityk,

  • Przedsiębiorca.

W każdej kategorii będziemy przyznawać po jednej Malinie.

wców RP jest dr Andrzej Malinowski.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *