ROZPOCZYNAMY KOLEJNĄ EDYCJĘ GOSPODARCZYCH MALIN!

W środę 17 grudnia rozpocznie się 5. edycja Gospodarczych Malin – plebiscytu, którego celem jest wyłonienie osób i instytucji, mających w 2014 roku bardzo negatywny – bezpośredni lub pośredni – wpływ na polską gospodarkę.

Gospodarcze Maliny to antynagrody dla tych, którzy szkodzili przedsiębiorczości bądź psuli standardy rynku kapitałowego.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów na stronie www.malinyprp.pl.

Wyłanianie laureatów odbywa się dwustopniowo. W pierwszej fazie zgłaszane są kandydatury do Malin. Trzy najczęściej zgłaszane kandydatury z każdej kategorii stworzą finałową grupę, z której w głosowaniu internetowym zostaną wybrani najwięksi szkodnicy polskiej gospodarki w 2014 r.

Na Państwa głosy w I etapie plebiscytu czekamy do 24 grudnia do północy, kiedy to wyłoniona zostanie finałowa trójka w każdej z kategorii. Zwycięzców poznamy w drugim etapie głosowania, który zakończy się 31 grudnia 2014 r. o północy. Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi natomiast 8 stycznia 2015 r.

Organizatorem konkursu Gospodarcze Maliny 2014 są Pracodawcy RP
i
Rzeczpospolita.

Gospodarcze Maliny przyznawane będą w następujących kategoriach:

  • Instytucja,

  • Polityk,

  • Przedsiębiorca.

W każdej kategorii będziemy przyznawać po jednej Malinie.

wców RP jest dr Andrzej Malinowski.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *