Sukces PSH na Małopolskich Dniach Wina

Sukcesem zakończyła się wizyta przedstawicieli elbląskiej firmy Polish Snail Holding w Krakowie na Małopolskich Dniach Wina. PSH otrzymała prestiżową nagrodę „Laur Publiczności”, a miłośnicy wina z wielkim uznaniem wypowiadali się o ślimakach, jako znakomitym dodatku do tego szlachetnego trunku.

23 listopada br. w Krakowie odbywały się Małopolskie Dni Wina, które przyciągnęły producentów oraz smakoszy i znawców tego trunku z całego regionu. Na imprezie gościli również przedstawiciele firmy Polish Snail Holding, promując swój produkt – „Escargot – Ślimaki w sosie własnym”.

Co mają wspólnego ślimaki z winem? Okazuje się, że bardzo dużo.

– To przede wszystkim znane na całym świecie połączenie doskonałego wina ze smakiem potraw ze ślimaków. Na wielu europejskich stołach, w wielu ekskluzywnych restauracjach, do wina podaje się właśnie przekąski ze ślimaków. Smak tego mięsa doskonale współgra z aromatem doskonałego wina – informuje Paweł Piwowarski, z firmy Polish Snail Holding. – Także w wielu winiarniach i restauracjach w Polsce można już zamówić ślimaki do wina.

Podczas Małopolskich Dni Wina odbyła się również degustacja przygotowanych potraw, z wykorzystaniem mięsa tych zwierząt, dostarczonego przez firmę Polish Snail Holding.

Ślimaki w puszce znalazły uznanie w oczach, a właściwie kubkach smakowych zwiedzających imprezę i jej organizatorów. Efektem tego zaś było przyznanie elbląskiej firmie zaszczytnej nagrody „Laur Publiczności” Małopolskich Dni Wina.

– To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ przyznane przez samych uczestników Małopolskich Dni Wina, którzy docenili niezwykłe walory smakowe naszego produktu, czyli puszki „Escargot – ślimaki w sosie własnym” – dodaje Paweł Piwowarski z firmy Polish Snail Holding.

Polish Snail Holding

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *