50 000 złotych za wejście na Mnicha!

Wyniki rywalizacji Fundacji Radia ZET i Tatrzańskiego Parku Narodowego w ramach projektu ECCO HighWalk Tatry

Znamy wyniki pierwszej, ogólnopolskiej akcji charytatywnej ECCO HighWalk Tatry. Decyzją internautów kwota dotacji w wysokości 50 000 złotych zostanie podzielona niemal po równo pomiędzy Fundację Radia ZET i Tatrzański Park Narodowy.

Organizatorzy inicjatywy ECCO HighWalk Tatry, firmy ECCO i GORE-TEX®, przekażą na cele charytatywne łącznie 50 000 złotych.

Przewagą zaledwie 2% zwyciężyła Fundacja Radia ZET. Na jej konto trafi 25 500 złotych na pomoc dzieciom z wadami serca, które codziennie zdobywają swoje małe i większe szczyty. Wsparcie jest potrzebne, gdyż każdego roku w Polsce rodzi się około 4 000 maluchów wymagających specjalistycznego i kosztownego leczenia.

Kwota 24 500 złotych zostanie przekazana Tatrzańskiemu Parkowi Narodowemu
na ochronę bogactwa górskiej przyrody. Projekt utworzenia centrum produkcji cennych i zagrożonych gatunków roślin tatrzańskich wsparło
49% głosujących internautów.

Wyjątkowy charakter projektu ECCO HighWalk Tatry łączy aktywny wypoczynek
z pomocą potrzebującym. 11 października 2014 roku, 10 Wspaniałych wyłonionych
w internetowym konkursie, wraz z ambasadorami projektu – Beatą Pawlikowską, Szymonem Majewskim, Piotrem Pustelnikiem i Szymonem Ziobrowskim – weszło na szczyt legendarnego, tatrzańskiego Mnicha. Nie bacząc na trudy wspinaczki, drużyny Fundacji Radia ZET i Tatrzańskiego Parku Narodowego podczas wędrówki realizowały filmowe reportaże. Następnie internauci, dzięki specjalnej aplikacji na stronie
www.facebook.com/ECCOPoland, oddawali swoje głosy na wybraną przez siebie organizację.

Weszliśmy na szczyt w szczytnym celu – czy można sobie wyobrazić większy zaszczyt?  Cieszę się, że wzięłam udział w ECCO HighWalk Tatry, chociaż wcale nie było łatwo. Mnich to stroma skała, dookoła której hulał huraganowy wiatr. Było bardzo zimno, bardzo stromo i bardzo radośnie!” – podsumowała swój udział w projekcie
Beata Pawlikowska.

Wejściem na Mnicha obie drużyny udowodniły, że nie ma takiego szczytu, którego nie można by zdobyć w imię wyższych celów.

Dziękujemy za udział w akcji i wszystkie oddane głosy!

Szczegóły akcji na http://pl.ecco.com/pl-pl/company/highwalk-tatry  i na profilu www.facebook.com/ECCOPolan

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *