FACTORY Ursus – rozbudowa bliska półmetka

Prace przy rozbudowie centrum outlet FACTORY Warszawa Ursus zbliżają się do półmetka. Na miejscu działają dwa dźwigi wieżowe. W 90% gotowy jest wykop pod nowy budynek główny z parkingiem podziemnym. FACTORY Ursus jest w pełni dostępne dla klientów, mimo prowadzonych prac.
Prace na placu budowy są już bardzo zaawansowane. Robotnicy w 70% uporali się z płytą denną podziemnego garażu nowego centrum. Obecnie betonowane są słupy i stropy podziemnej konstrukcji. Na budowie działają dwa dźwigi wieżowe wysokości 15 metrów, o ramionach długości 50 metrów. Wykop pod budynek główny z garażem został już prawie ukończony – robotnikom pozostało ok. 10 /% prac.

FACTORY Warszawa Ursus zostanie oddane klientom w nowej formie za rok – jesienią 2015 roku. Centrum zostanie powiększone o dodatkowe 6 000 m² powierzchni handlowej, 30 nowych sklepów
i ponad 500 dodatkowych miejsc parkingowych.

Dotychczasowe przestrzenie FACTORY Ursus również zostaną gruntownie zmodernizowane,
z nowoczesnym wystrojem wnętrz, lepszym oświetleniem i ekspozycją witryn. Pojawią się nowe marki, jak: Rossmann, Giacomo Conti, Volcano, Geox, Digel, Gabor czy Hi-Tec.

Centrum outlet FACTORY Ursus zostanie otwarte w nowej formie dla klientów jesienią 2015 roku. Dzisiaj, mimo prowadzonych prac budowlanych, działa bez zmian- w stałych godzinach otwarcia.

Należące do Grupy NEINVER – FACTORY Warszawa Ursus to pierwsze centrum outlet w Polsce, powstałe w 2002 roku w południowo- zachodniej części miasta. Od początku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów Warszawy i okolicznych miejscowości. Prowadzona właśnie rozbudowa ma sprzyjać utrzymaniu silnej pozycji centrum na rynku.

 

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *