WWF wybrał Catvertisera

Catvertiser, pierwsza polska aplikacja do zarządzania kampaniami reklamowymi na Facebooku będzie obsługiwała WWF Polska.

– Przez najbliższy rok zajmiemy się optymalizacją działań promujących między innymi ochronę naszych cennych lasów, rzek i zagrożonych gatunków zwierząt. Integracja Catvertisera z Google Analytics pozwoli WWF na weryfikację efektywności tych działań – tłumaczy Miłosz Belter z Catvertisera.

W tym roku Catvertiser miał już przyjemność pomóc WWF Polska w konfiguracji i optymalizacji facebookowej kampanii na rzecz zachowania populacji łosia w Polsce. Celem było zachęcenie ludzi do podpisania petycji w sprawie ratowania łosia i przekonanie polskiego rządu do zmiany swoich planów. W efekcie minister środowiska zdecydował, że do czasu zakończenia liczenia zwierząt nie będzie żadnych zmian przepisów łowieckich dotyczących tego gatunku. Kampania rozliczana była w korzystnym systemie CPA (Cost Per Action).

Catvertiser jest już w ponad 50 krajach

Catvertiser to narzędzie optymalizujące kampanie reklamowe na Facebooku. Dzięki takim funkcjonalnościom jak: kampanie w modelu CPA, zaawansowana promocja postów czy integracja z Google Analytics, Catvertiser jest alternatywą do standardowych narzędzi reklamowych Facebooka. Naszymi klientami są domy mediowe, agencje social media i reklamowe oraz marki z Polski, Europy, Azji, obu Ameryk. Choć firma funkcjonuje na rynku od niespełna roku, to bardzo szybko zdobywa uznanie. W październiku tego roku liczba krajów, w których użytkownicy korzystają z Catvertiser przekroczyła 50.

Cenią nas za możliwość szybkiej i przejrzystej optymalizacji efektów kampanii i zmniejszanie jej kosztów. Narzędzie zostało wyróżnione między innymi podczas Innovation Award Media Trendy 2014 w kategorii „Innowacyjne produkty, usługi, narzędzia badawcze”.

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.