Czy ty też jesteś Nieidealna?

Osiągaj swoje cele. Bądź zawsze przygotowana i zawsze wyglądaj świetnie. Ale odpowiednio do sytuacji. I nie spóźniaj się, nigdy. Przecież nie chcesz wyjść na nieogarniętą, prawda?”. Brzmi znajomo? Jesteś już zmęczona listą Świętych Przykazań Idealnej Kobiety? Świetnie, my też!
Okładki, seriale, poradniki – wszystko wokół wmawia nam, że powinniśmy być perfekcyjne, zorganizowane i zawsze pamiętać, gdzie zostawiłyśmy klucze, czy telefon. „Perfekcyjne w pracy”, „perfekcyjne w domu”. Ale rzeczywistość nie jest idealna – czasem o czymś zapominamy, czasem zdarzy się coś, co w sekundę potrafi zburzyć nasze plany. A czasem nam się po prostu nie chce i do tego też mamy prawo.

Oczekiwania wobec kobiet nigdy nie były tak duże. Co więcej, czasem nie zdajemy sobie sprawy, że tak naprawdę są sprzeczne” – mówi Jagoda, współautorka bloga Kobiety Nieidealnej na stronie Nieidealna.pl. – Wmawiamy sobie „Bądź kobietą sukcesu. Ale nie zaniedbuj domu”. „Daj dziecku swobodę. Ale nie za dużo”. Coraz bardziej męczy nas to bezustanne dążenie do nieokreślonej doskonałości” – dodaje Jagoda.

Jeśli czujesz, że to o Tobie – odwiedź stronę Nieidealna.pl, na której znajdziesz blog Kobiety Nieidealnej, który niedowiarkom pozwoli zrozumieć, dlaczego oczekiwanie „idealności” od kobiet jest grubą przesadą, a samym Nieidealnym pozwoli wreszcie poczuć się ze sobą dobrze – fair wobec świata, dzieci, mężczyzn i przeciwności losu.

Na blogu znajdziecie ironiczne i pełne zabawnych obserwacji teksty Truskawy, Maliny i Jagody, czyli trzech „nieidealnych”, bohaterek kampanii szerzej prowadzonej na fanpage’u www.facebook.com/KobietaNieidealna. O czym opowiadają dziewczyny, które – jak same o sobie piszą – „kiedyś były porządne, ale uczyły się na swoich błędach”, a „w byciu nieidealnymi przeszły na zawodowstwo”? „O nieidealnych wakacjach, nieidealnych rocznicach, nieidealnych mężczyznach. O tym jak sobie z tym wszystkim radzić” – mówi Jagoda. O czym jeszcze? Tego dowiecie się odwiedzając stronę www.Nieidealna.pl i czytając teksty bohaterek bloga. Bo kto zrozumie trochę niepoukładane kobiety lepiej, niż… inna trochę niepoukładana kobieta?

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *