Nowe powieści J.M. Wajdenfeld

cien_krwi_tom_i_w_strone_cienia_large-horz

„Moc pragnienia” Tom I cyklu „Poza granicą zmysłów”

„Moc przeznaczenia” to pierwszy tom cyklu „Poza granicą zmysłów”, romantycznej, zabawnej i poruszającej opowieści łączącej w sobie elementy romansu i horroru, pełnej erotycznego napięcia. Historia niebezpiecznej fascynacji tym co tak naprawdę powinno przerażać i odstraszać.

Patrzymy tu na świat oczami młodej dziewczyny, studentki antropologii Julii, której własne wydawałoby się ogromne problemy rozbijają się nagle o dziwny fascynujący i niebezpieczny świat erotyki, magii i mocy. Ona poznaje tajemniczego niezwykle pociągającego faceta, który wydaje się ją znać jak nikt inny, a my poznajemy jej świat, jej miłości i fascynacje, wybory i rozterki.

Niezwykły mężczyzna pokazuje jej coś więcej niż mogłaby się spodziewać, a ona zatraca się jak ćma lecąca do ognia. Czy przypadkiem nie poparzy się za mocno stykając się, z dziwnym innym światem poza granicami zmysłów…?

 

Cień krwi, tom I „W stronę cienia”

Cykl „Cień krwi”, którego początkiem jest powieść „W stronę cienia” jest rodzajem romansu paranormalnego, historii na granicy fantazji i rzeczywistości nie pozbawionego jednak elementów zagadki i sensacji. Fabułę poznajemy i układamy w trakcie czytania, jak układankę z puzzli. Początkowo mamy wrzenie, że wszystko jest dla nas jasne, ale w trakcie dochodzimy do wniosku, że pozory mylą i nic nie jest tym, na co wygląda, a nasza układanka to puzzle 3D. Aby dowiedzieć się jakie jest rozwiązanie, potrzeba wszystkich elementów, zarysu całości i dużej wyobraźni.

W stronę cienia” to z jednej strony historia początku romantycznej miłości dziewiętnastolatka Aleksandra i tajemniczej dziewczyny spotkanej w lesie Luny. Z drugiej, kłopotów w jakie wpada jego bliźniacza siostra Natalia, kiedy usiłuje rozwiązać zagadkę tajemniczych przypadków w szpitalu i rozgryźć fascynującego tajemniczego motocyklistę.

Stykają się oni po raz pierwszy z innym mrocznym światem istniejącym od wieków tuż obok nas i z aferą kryminalną związaną z mafijnym światem podziemi, handlem ludźmi i porwaniami. Każde z nich jest inne, każde zakochuje się inaczej, ale łączy ich to, że nie mają pojęcia w kim tak naprawdę się zakochali…, poznają miłość, przemoc i krew.

Mam nadzieję, że czytelnik w trakcie lektury będzie się bawił równie dobrze jak ja w trakcie pisania i wymyślania tej opowieści. A może ta historia zdarzyła się jednak, tuż obok, gdzieś poza granicą naszego spostrzegania…., a może wystarczy przyjrzeć się światu dokładniej…

 

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *