„Test Odpowiedzialnego Podróżnika” Nowy konkurs na pierwszym fanpage’u dotyczącym medycyny podróży w Polsce

Do 17 września na fanpage’u Szczepienia dla podróżujących na użytkowników portalu zainteresowanych tematyką egzotycznych podróży czeka nie lada gratka. „Test Odpowiedzialnego Podróżnika” to zabawa, w której sprawdzana jest wiedza podróżnika na temat wyjazdów w tropiki – w tym na temat szczepień profilaktycznych. Uczestnicy, którzy osiągną najlepsze rezultaty zostaną wyposażeni w nowoczesne GPS-y turystyczne oraz inne, przydatne w podróży gadżety: dyski USB oraz T-shirty.

Pierwszy w Polsce ekspercki fanpage poświęcony profilaktyce chorób zakaźnych w tropikalnych rejonach świata został zainaugurowany w maju b.r. W ciągu 2 miesięcy zgromadził blisko 3 tysiące fanów. Jest to zasługą nie tylko merytorycznej zawartości  na najwyższym poziomie, ale również cyklicznych czatów online z lekarzem specjalistą, ekspertem w zakresie medycyny podróży.

Fanpage Szczepienia dla podróżujących to propozycja dla podróżników, którzy prowadzą bardzo aktywny tryb życia, a Facebook to dla nich najlepsze narzędzie komunikacji i pozyskiwania wartościowych informacji.

Od dzisiaj na fanpage’u dostępna jest dodatkowa atrakcja – aplikacja konkursowa „Test Odpowiedzialnego Podróżnika”, która w formie 30 pytań sprawdza wiedzę podróżnika na temat bezpieczeństwa w podróży. Im więcej prawidłowych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie, tym wyższa pozycja w rankingu. Osoby, które staną na podium wzbogacą swój turystyczny ekwipunek o wysokiej klasy GPS turystyczny – idealny na rower, wycieczkę górską, piesze wędrówki i bieganie. Pozostałych 5 szczęśliwców otrzyma dysk USB o objętości 32 GB oraz atrakcyjne T-shirty. Aby stać się członkiem społeczności zorientowanej na profilaktykę chorób tropikalnych, być na bieżąco z ciekawostkami ze świata medycyny podróży oraz wziąć udział w konkursie, należy „polubić” nowy, ekspercki fanpage Szczepienia dla podróżujących

Funkcję kompendium wiedzy o profilaktyce chorób tropikalnych wciąż pełni strona SzczepieniaDlaPodróżujących.pl. Fanpage jest jej uzupełnieniem i ukłonem w stronę podróżników, którzy nie tylko publikują zdjęcia z podróży na swojej tablicy, ale też chcieliby się czegoś ciekawego i pożytecznego dowiedzieć – informuje Wojciech Sobczak-Wojeński z Sekretariatu Konkursu.

Konkurs, który dziś się rozpoczyna realizowany jest w zgodzie z zasadą: uczyć bawiąc, bawić ucząc. W związku z tym, liczymy na duże zainteresowanie – dodaje.

***

Strona oficjalna: www.szczepieniadlapodrozujacych.pl

Fanpage: www.facebook.com/szczepieniadlapodrozujacych

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *