Norbert Mazur nowym Senior Mobile Specialist w Reprise Media

Do zespołu agencji performance i mobile marketingu – Reprise Media dołączył Norbert Mazur. Nowy ekspert będzie wykorzystywał swoje zamiłowanie do technologii, budując najlepsze rynkowe strategie dla spółek należących do Interpublic Group of Companies.

Norbert Mazur ukończył studia magisterskie na kierunku International Business w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, jest także absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. To właśnie na łódzkiej uczelni rozpoczął swoją zawodową przygodę z nowymi technologiami, pracując jako asystent w dziale IT. Od stycznia 2012 roku kolejne cenne doświadczenia zdobywał w Codemedia, gdzie pracował na stanowisku Mobile Communication Specialist.

Norbert Mazur dołączył do Reprise Media, wzmacniając dział mobile i zespół ekspertów, który na co dzień odpowiada m.in. za wsparcie działów sprzedaży i marketingu  w zakresie pozyskiwania konsumentów poprzez dostarczanie leadów sprzedażowych  i obsługiwanie kanałów rekomendacji, takich jak fora i blogi. Raportuje do Anny Gruszki, Chief Digital Officera IPG Mediabrands i Prezesa Zarządu Reprise Media.

Zdaniem Mazura kluczową kwestią dla eksperta w obszarze technologii jest szybkie zdobywanie wiedzy o nowych rozwiązaniach i umiejętne dopasowanie ich do rzeczywistych potrzeb klienta i prowadzonych przez niego działań. Tylko takie podejście gwarantuje powodzenie projektów.

Prywatnie Norbert Mazur bardzo lubi jazdę na rowerze, który jest jego głównym środkiem lokomocji.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *