Deweloper oddał samochód na aukcję TVN

Grupa Kapitałowa Marvipol miała przyjemność i zaszczyt być partnerem piątego charytatywnego balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, na który w sobotni wieczór do Arkad Kubickiego przybyło 470 osób, a wśród nich gwiazdy ekranu, znani dziennikarze, artyści i biznesmeni połączeniu dobroczynną ideą. 

W ramach prowadzonych od lat działań wspierających różne szczytne cele i inicjatywy, Marvipol przekazał tym razem jako dar samochód Range Rover Evoque – jeden z modeli będących w portfolio JLR, czyli motoryzacyjnej części grupy kapitałowej.

Dar Grupy Kapitałowej Marvipol uzyskał najwyższą z wylicytowanych na balu kwot – 170.000 zł.  

Wyjątkowym dodatkiem do licytowanego samochodu i podziękowaniem dla zwycięzcy aukcji było zdjęcie z autografem projektanta Range Rovera Evoque – Gerry Mc Governa.

Jestem szczęśliwy, że możemy wspierać takie akcje jak ta – powiedział założyciel i prezes Marvipol S.A. Mariusz Książek. Wokół nas jest wiele potrzebujących osób i instytucji – ważny jest każdy gest. Bardzo dziękuję hojnemu zwycięzcy tej aukcji oraz wszystkim osobom uczestniczącym w przygotowaniu balu i całej inicjatywy.   

Środki zebrane ze sprzedaży biletów wstępu oraz dochód z licytacji, która odbyła się w trakcie balu, w całości zostaną przeznaczone na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajduje się na stronie: www.marvipol.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *