Firmy Opening Ceremony i Intel przedstawiają MICA, inteligentną i niezwykle stylową bransoletkę dla kobiet

KIEDY/GDZIE: Opening Ceremony Spring/Summer 2015 Fashion Show, 7 września 2014

CO: na zbliżającym się pokazie mody Opening Ceremony Spring/Summer 2015, Opening Ceremony i Intel Corporation zaprezentują inteligentną bransoletkę, będącą wynikiem intensywnej współpracy obydwu firm. Zaprojektowana przez projektantów mody i inżynierów Intel, bransoletka MICA to inteligentny element kobiecego stroju oferujący także funkcje komunikacyjne.

Firmy Opening Ceremony i Intel już podczas styczniowych targów CES 2014, na konferencji prasowej ogłosiły plan stworzenia stylowej damskiej bransoletki. Za ostateczny styl urządzenia byli odpowiedzialni projektanci Humberto Leon i Carol Lim z Opening Ceremony, natomiast wzornictwem przemysłowym i technologicznymi aspektami MICA zajęli się specjaliści z firmy Intel. Dzisiaj, wyniki ich wspólnych starań w procesie projektowania i powstawania urządzenia, można zobaczyć na pierwszych oficjalnych zdjęciach MICA. Zrobił je fotograf Collier Schorr, fotografując modelki Kirsten Owen i Ajak Deng podczas pokazu Opening Ceremony Fall/Winter 2014.

Jako dodatek, MICA sprawdza się doskonale w codziennym użytkowaniu, zapoczątkowując tym samym nową erę inteligentnych, ale też niezwykle stylowych i eleganckich części kobiecego ubioru. MICA umożliwia kobietom pozostawanie w ciągłym kontakcie dzięki wiadomościom SMS, powiadomieniom o ważnych spotkaniach czy datach, które mogą być odczytywane bezpośrednio z pozycji nadgarstka. A to nie wszystkie opcje i funkcjonalności jakie zapewnia MICA. Urządzenie stanowi idealne połączenie wszystkiego co najlepsze w świecie mody, najnowszych technologii i wzornictwa przemysłowego Intel.

Wyjątkowość MICA podkreśla niezwykły design. Obudowa łączy elementy kamieni szlachetnych i eleganckiej skóry węża, kryjąc w sobie zaawansowane możliwości komunikacyjne i możliwość bezprzewodowego ładowania baterii. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach – czarnej z perłami z Chin i kamieniami lapis z Madagaskaru i białej z tygrysim okiem z Afryki Południowej i rosyjskim obsydianem.

DOSTĘPNOŚĆ:

Bransoletka MICA będzie dostępna w wybranych salonach Barneys i Opening Ceremony jeszcze w 2014 roku. Dodatkowe informacje o MICA oraz pełna specyfikacja techniczna zostaną ogłoszone wkrótce.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *