Mega hit polskich kin – „Kamienie na szaniec” premierowo na Cineman.pl

1 września Kino Internetowe Cineman.pl udostępni premierowo „Kamienie na szaniec”, najnowszy film Roberta Glińskiego, który w kinach obejrzało ponad 800 tysięcy widzów. Polską premierę w serwisie będzie miał również jeden z ostatnich filmów Robinem Williamsem w roli głównej – „Choleryk z Brooklynu”.
„Kamienie na szaniec” – to zrealizowana z wielkim rozmachem filmowa opowieść o bohaterach Szarych Szeregów: Rudym, Zośce i Alku, o ich młodości, przyjaźni, bohaterstwie i walce, która stała się legendą. Film został wyreżyserowany przez Roberta Glińskiego („Cześć, Tereska”, Świnki”). Znakomite zdjęcia Pawła Edelmana, jednego z najlepszych operatorów filmowych na świecie, a zarazem wieloletniego współpracownika Romana Polańskiego, doskonale ukazują obraz Warszawy czasów okupacji. Za efekty specjalne odpowiadał Simon Cockren, współtwórca takich filmów jak „Szeregowiec Ryan” czy „Red 2”. W rolach głównych występują utalentowani młodzi aktorzy, których nazwiska zna już cała Polska: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat, Kamil Szeptycki. Obok nich uznane gwiazdy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Marian Dziędziel. Premiera VOD 1 września na Cineman.pl

Już 2 września, po raz pierwszy w Polsce w ramach oferty Super Premium VOD Cineman.pl udostępni komedię „Choleryk z Brooklynu” w reżyserii nominowanego do Oscara Phila Aldena Robinsona. Film opowiada historię Henry’ego Altmana, któremu pewnego dnia zostaje postawiona diagnoza mówiąca, że pozostało mu zaledwie 90 minut życia. Mężczyzna w ciągu tej 1,5 godziny próbuje naprawić wszystkie wyrządzone przez lata krzywdy. „Choleryk z Brooklynu” to ostatni ukończony film z Robinem Williamsem w roli głównej. W komedii zobaczymy także Milę Kunis („Czarny łabędź”) oraz zdobywcę Złotego Globu Petera Dinklage („Gra o tron”).

Na Cineman.pl we wrześniu udostępnione premierowo zostaną także: „Non-Stop” – thriller z Liamem Neesonem („Uprowadzona”), Julianne Moore („Carrie”) i tegoroczną laureatką Oscara Lupitą Nyong’o („Zniewolony. 12 Years a Slave”), „Ocalony” – oparty na faktach dramat wojenny w reżyserii Petera Berga z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Cineman.pl przygotował także propozycje dla całej rodziny: film przyrodniczy porównywany do „Makrokosmosu”: „Amazonia. Przygody małpki Sai” oraz „K-9: Pies, który uratował święta” – komedię z udziałem Luke’a Perry’ego – niezapomnianej gwiazdy serialu „Beverly Hills 90210”.

Kino Internetowe Cineman.pl to blisko 950 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 400 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *