HyperX FURY USB – gamingowy styl w przystępnej cenie

  • wyrazisty wygląd dzięki aluminiowym wykończeniom
  • dobry stosunek ceny do wydajności
  • kompatybilność z komputerami PC i konsolami

HyperX® wprowadza na rynek HyperX FURY USB. Pendrive zaprojektowano z myślą o użytkownikach szukających pamięci USB łączącej doskonały stosunek wydajności do ceny z gamingowym charakterem oraz bezkompromisowym designem.

HyperX FURY USB dołącza do rodziny urządzeń z serii FURY – dysków SSD i pamięci DRAM dedykowanych początkującym użytkownikom. Pamięć dostępna jest w 3 wersjach – o pojemności 16GB (czerwona), 32GB (niebieska) i 64gigabajtów (czarna). HyperX FURY USB wyróżnia się agresywnym wyglądem – kolorowe aluminiowe wykończenia nadają pendrive’owi wyrazistości, którą z pewnością docenią gracze i entuzjaści technologii.

Pamięć doskonale sprawdzi się jako urządzenie do przechowywania i przenoszenia gier, muzyki, zdjęć i wszelkich innych plików. HyperX FURY USB pozwala na przesył danych w standardzie USB 3.0 – z prędkością odczytu i zapisu sięgającą odpowiednio 90MB/s i 30MB/s oraz jest w pełni kompatybilny ze standardem USB 2.0.

„Cieszymy się, że możemy zaproponować graczom i miłośnikom technologii pamięć USB, która będzie jednocześnie szybka, atrakcyjna wizualnie i przystępna cenowo” – mówi Nadine Frost, EMEA Business Manager Flash Memory. „HyperX FURY USB jest trzecim– obok pamięci DRAM i dysków SSD – filarem rodziny produktów FURY, przeznaczonych dla użytkowników szukających kompromisu pomiędzy ceną i wydajnością”.

Pamięć HyperX FURY USB jest kompatybilna z komputerami PC oraz konsolami PS3, PS4 i Xbox 3601. HyperX FURY USB objęto 5-letnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną.

Pamięć HyperX FURY USB dostępna jest w trzech wersjach – model z 16GB pamięci kosztuje 49 PLN, z 32GB 79PLN, a egzemplarz o pojemności 64GB 159PLN.

HyperX FURY USB – specyfikacja techniczna:

Wydajność: szybkości standardu USB 3.0, wsteczna zgodność ze standardem USB 2.0

Estetyka: stylowa obudowa z solidnym oczkiem na smycz

Plug and Play: nie wymaga żadnego oprogramowania

Kompatybilność z konsolami1: PS3™, PS4™ i Xbox 360, funkcje różnią się w zależności od konsoli

Możliwość dostosowania2: możliwość oznaczenia dowolnym logo

Gwarancja: 5-letnia gwarancja, bezpłatne wsparcie techniczne

Pojemności3: 16GB, 32GB, 64GB

Szybkość4: 90MB/s odczyt i 30MB/s zapis

Wymiary: 60.23mm x 21.40mm x 9.80mm

Waga: Channel 8.76 (g)

Cologo 8.68 (g)

Temperatura pracy: 32°F do 140°F (0°C do 60°C)

Temperatura przechowywania: -4°F do 185°F (-20°C do 85°C)

1 Szczegółowe informacje o kompatybilności dostępne u producenta danej konsoli. Xbox360 obsługuje tylko format plików FAT32.

2 W sprawie obowiązujących warunków należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem handlowym.

3 Uwaga: Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash jest używana do obsługi formatowania i innych funkcji, co powoduje jej niedostępność do celów przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza niż podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston dostępnym pod adresem: kingston.com/flashguide & kingston.com/usb .

4 Szybkość zależy od posiadanego sprzętu i oprogramowania

5 Wymaga urządzenia hosta z portem USB 3.0

HyperX – produkty zaprojektowane z myślą o graczach

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, na którą składają się szybkie pamięci DDR3, SSD, przenośne pamięci USB Flash oraz słuchawki. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności.

Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportów i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom i PAX.

Więcej informacji można znaleźć na stronie HyperX.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *