Odnaleźć siebie

mała odnaleźć siebieGdybym miał zilustrować muzycznie powieść Dariusza Krzywdzińskiego „Odnaleźć siebie”, wykorzystałbym do tego piosenkę „Blowin in the Wind” Boba Dylana.

Przez ile dróg musi przejść każdy z nas, by mógł człowiekiem się stać śpiewa Dylan w swojej klasycznych pieśni.

Przeszedłem ileś licznych, bezlicznych dróg tego życia – takimi słowami zaczyna swoją historię bohater powieści Dariusza Krzywdzińskiego.

Bo „Odnaleźć siebie”, to połączenie sensacji z powieścią drogi i powieścią psychologiczną. Na kartach książki są zapisane sensacyjne historie związane z walką z europejskim odłamem Al Kaidy. Jednak tą najważniejszą drogą, którą przebywa Krzysztof, bohater powieści, jest droga prowadząca do odpowiedzi na ważne dla każdego człowieka pytania: Kim jestem?, Co daje mi poczucie szczęścia?, Jak żyć, żeby być sobą?

Ostatnie lata i miesiące nie były dla mnie łatwe, prowadziłem życie na krawędzi ryzyka i po kilku latach takiego napięcia, człowiek potrzebuje zmiany, jakiegoś odpoczynku. Ja właściwie podjąłem decyzję, co do mojej przyszłości, ale wiem, że nie będzie to łatwe – mówi Krzysztof.

Czy zechce przekroczyć próg strachu i wywoła rewolucję w swoim życiu? Odpowiedź znajdziecie w książce. Zapraszam do lektury.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *