Plaża w jakości HD na Twoim smartfonie

Wizjer.pl, jedyny operator kamer nadających na żywo obraz w jakości HD (high definition) z najciekawszych miejsc w Polsce i na świecie, udostępnił do użytku publicznego kamerę emitującą obraz wprost z gdyńskiej plaży miejskiej.

 – Emitowanie obrazu z miejsc turystycznych, jak Zakopane, czy plaża w Łebie stało się od niedawna bardzo popularne. Ale nasza kamera to, według badań rynku, jedyna kamera nadająca w najwyższej jakości HD w Polsce, emitująca obraz do nieograniczonej ilości użytkowników – podkreśla Grzegorz Kwaczyński, prezes firmy.

Kamera umożliwia sprawdzanie na ekranie laptopa czy nawet smartfona co się dzieje na plaży miejskiej w Gdyni – otrzymując obraz w jakości kinowej.

W sezonie letnim usługa przyda się też turystom, by sprawdzić gdzie jest wolne miejsce na leżak. Kamera może być unikatową promocją dla miasta Gdynia, biorąc pod uwagę, że jest to pierwsza kamera w Polsce transmitująca miejsce o walorach rekreacyjno-turystycznych w jakości HD.

Odzwierciedleniem popularności kamer na żywo jest liczba odwiedzin sięgająca, w ciągu fazy rozwojowej projektu i bez żadnej reklamy, 50 000 unikalnych użytkowników.

Firma spodziewa się w najbliższej przyszłości dużego wzrostu sprzedaży usług opartych na transmisjach na żywo, zarówno eventów, jak i lubianych miejsc widokowych. – Pogoda, natężenie ruchu, praca zdalna i wiele innych aspektów tzw. teleobecności staną się w najbliższych latach tak powszechne jak status znajomego na portalu społecznościowym – przewiduje Grzegorz Kwaczyński.

Obraz z kamery można oglądać pod adresem: http://wizjer.pl/content/7-kamery-live

***

Wizjer.pl- sklep internetowy i operator kamer nadających na żywo obraz w jakości HD (high definition) z nietypowych miejsc w Polsce i na świecie. Firma oferuje tylko urządzenia markowe, które umożliwiają podgląd wyraźnego obrazu oraz niezawodność operacyjną niezależnie od wielkości instalacji, czego potwierdzeniem jest wyraźny obraz klasy HD widoczny na kamerze zainstalowanej na plaży w Gdyni. 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *