Duże mieszkania dla dużych rodzin

Mieszkania o powierzchni, która zapewnia komfortowe warunki licznej rodzinie w końcu mogą być dostępne w przystępnej cenie. Firma SAP-PROPERTY jako pierwszy deweloper w Poznaniu przystąpiła do programu wspierania rodzin wielodzietnych. Dla wszystkich posiadaczy poznańskiej Karty Rodziny Dużej deweloper przygotował rabaty na wynajem i zakup mieszkań w inwestycji Górczyńska 46.

Karta Rodziny Dużej adresowana jest do poznańskich rodzin wielodzietnych, zameldowanych oraz zamieszkałych na terenie miasta Poznania, które prowadzą wspólne gospodarstwo domowe i posiadają minimum troje dzieci. Karta umożliwia dostęp do miejsc i instytucji z obszaru kultury, sportu i rekreacji na preferencyjnych warunkach. Rodziny, które ją posiadają, niezależnie od sytuacji materialnej mogą korzystać z szeregu ulg, zarówno w instytucjach miejskich jak i u innych partnerów programu. W Poznaniu przystąpił do niego tylko jeden deweloper, oferując swoje nieruchomości na preferencyjnych zasadach dla rodzin wielodzietnych. – Po zapoznaniu się z potrzebami rodzin dużych i programem ich wspierania przez Miasto Poznań stwierdziliśmy, że nasz budynek bardzo dobrze wpasowuje się w jego kryteria. Nie dość, że mamy wiele dużych mieszkań w przystępnej cenie, to na parterze naszego budynku od ponad roku działa żłobek i przedszkole. Dodatkowo na ostatnim piętrze budynku otworzyliśmy klub mieszkańca z atrakcjami dla osób w różnym wieku– tłumaczy Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY – Stąd właśnie nasza decyzja, aby zostać partnerem programu i wesprzeć miasto Poznań w promocji Karty Rodzi Dużych – dodaje.

W ramach Karty deweloper w Górczyńskiej 46 przygotował upusty na zakup mieszkania dla rodzin wielodzietnych w wysokości od 10.000 zł do 30.000 zł. Rodziny zainteresowane wynajmem mieszkania również mogą liczyć na rabaty. W przypadku najmu lokalu w stanie deweloperskim upust wyniesie 5 proc., natomiast przy mieszkaniu wykończonym zniżka sięgnie 10 proc. wartości kwoty czynszu. Co istotne wynajmujący ma prawo pierwokupu takiego mieszkania. Dodatkowo klienci mogą skorzystać również z rabatu 15 proc. na cenę wynajmu miejsca garażowego.

Inwestycja Górczyńska 46 składa się ze 113 lokali o powierzchni od 43 do 144 m.kw. Znaleźć w niej możemy mieszkania liczące od 2- do 5- pokoi. Deweloper oferuje wiele wariantów dużych 3-, 4- lub 5 pokojowych mieszkań, które stanowią odpowiedź na potrzeby rodzin wielodzietnych. Co istotne większość z lokali posiada taras, balkon lub loggię. Do części z mieszkań przynależą ogródki lub tarasy dachowe, z których największy ma ponad 90 m.kw. Mieszkania w tej inwestycji można nabyć w cenie już od 4968 zł brutto za m.kw. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa, a bezpośrednio przy inwestycji deweloper wydzielił teren zielony z placem zabaw do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

 

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *