Urodzinowa loteria Małego Głoda, tysiące nagród gwarantowanych!

Ruszyła loteria promocyjna z wyjątkowymi nagrodami z okazji 10. urodzin Małego Głoda. Na zwycięzców czeka 30 000 unikatowych maskotek Małego Głoda – jedna z nich może trafić właśnie do Ciebie!

Głodny nagród?

Przyłącz się do wielkiego świętowania 10. urodzin Małego Głoda, weź udział w wielkiej loterii promocyjnej Danio! Sprawdź na stronie loterii czy stałeś się szczęśliwym posiadaczem jednej z 30 000 maskotek Małego Głoda
z limitowanej edycji.

Wygraj urodzinowe nagrody – to proste!

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy kupić dowolne opakowanie serka Danio, na jego etykiecie znajdziesz unikalny kod. Zarejestruj się na stronie Danio Głodomaniacy.pl, wpisz kod z opakowania i sprawdź, czy wylosowałeś urodzinową niespodziankę. Nie udało się? Spróbuj jeszcze raz! Każde opakowanie serka Danio to kolejna szansa na maskotkę. Każdy tydzień to inna maskotka. Wybierz tę, która podoba Ci się najbardziej i rejestruj kody w wybranym tygodniu. A może nie możesz się zdecydować i masz ochotę na całą urodzinową kolekcję? Wypróbuj swoja taktykę i zgarniaj nagrody.

Loteria „10-te urodziny Małego Głoda” potrwa do 8 września 2014 r. Regulamin loterii znajdziesz na stronie Małego Głoda.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *